Oceny Toyota Aygo I Hatchback 3d

Oceny Toyota Aygo I Hatchback 3d – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Aygo I Hatchback 3d

~Pablo
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Jak na samochód typowo miejski posiada bardzo wiele zalet. Po pierwsze bardzo bobry skręt, znakomite hamulce no i możliwość przewiezienia 4 osób. Do tego przyzwoite zawieszenie , bardzo fajny silniczek z którym dogadają się miłośnicy katowania do odcięcia. Tandetne plastiki w środku, dużo blachy, do tego wygodne fotele i to coś nazywane tylną kanapą. Dla kogoś, kto chce się sprawnie przemieszczać w ciasnych zakamarkach, spalając mało benzyny...
3,2
~pjt
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Najbardziej denerwujące rzeczy 1. Widoczność kątowa-grube słupki przednie i długa szyba 2. Otwieranie przednich siedzeń -japonski patent składa się tylko oparcie dzwignia musi być do tyłu siedzenie trzeba przesuną druga reką -idiotyczne rozwiązanie, dwie ręce potrzebne i pochylenie się 3. Uchwyt do podnoszenia szyby wielkości dla dzieci 4. Wycieraczka tylnej szyby dziadowska , wykonana z papieru ugina się jak chodzi. 5. Przy jeździe w...
2,7
~Pawian
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Kiepskie wykonanie, czuć tanizną, strasznie głośma i twarda. Jedyny plus to prakowanie - wlezie wszędzie. Jako prosty samochód do centrum miasta - OK, ale nie ma co sięspodziewać luksusów. Na wakacjach wypożyczyłem starą Pandę i jeździło się nią znacznie lepiej. Gdyby kosztował połowę tego co kosztuje byłoby OK.
2,6
~Krystyna
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Nigdy , powtarzam nigdy bym nie kupiła powtórnie tego samochodu Tak to jest jak człowiek da się namówić Teraz bede sie męczyć z cholerą JUŻ NA JEŹDZIE PRÓBNEJ MI NIE PASOWAŁO Jak kupuje sie dla siebie to nie powinno się słuchać cudzych opinii Ja posłuchałam i bardzo żałuję
4,1
~mihał
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Małe auto do miasta i ewentualnie krótkie trasy. Zwinne i sprytne autko. Samochód trochę blaszany w środku tylne szyby są tyko uchylne, nie ma zamykanego schowka. Są takie rzeczy w tym wozie, które projektował księgowy. Ten samochód kupiłem trochę przez przypadek. Auto jest dobre do najważniejszych rzeczy i niezawodność trudno się przyczepić. Ale mam mieszane uczucia i nie wiem czy kupił bym to auto jeszcze raz.
~doswa@o2.pl
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
uważam, że to świetne "babskie autko", polecam wszystkim, którzy lubią małe samochody i lubią jeździć dynamicznie, szczególnie, kiedy dużo kręcą się po mieście, fantastyczny na wąskie uliczki starego miasta (można nawet zawrócić bez większych komplikacji) na trasie raczej nie przekracza 130km/h, więc nie jest to auto dla piratów drogowych!
~Sebastian
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
zawsze mogłoby być trochę taniej przy zakupie, poza tym jak na moje potrzeby super, mało pali i niewiel kosztuje utrzymanie, napewno lepszy wybór od większego ale kilku letniego auta aprowadzonego w które non stop trzeba wkładać, maiłem tak i wiem ....
~Altair
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Za całokształt daję 4 z minusem ;) Rewelacyjne hamulce, świetne przyspieszenie, zwinność, ładny wygląd, małe spalanie, 3 letnia gwarancja. Wady to słabe wyciszenie, czasem opornie wchodzący wsteczny, brak zamykanego schowka.
~jagoda
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
swietne zwinne bardzo wygodne miejskie auto z dobrym elastycznym silnikiem, dla osob mlodych, jak ktos ma kryzys wieku sredniego niech nie czepia sie prostoty aygo tylko kupi sobie merca s klase jak jest taki madry ;)
~Jerzy
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Super samochodzik do miasta kupiony dla żony. Kupiony od I właścicielki, salon PL. Użytkowany przez 3 lata, sprzedany tylko dlatego, że brakowało w lecie klimatyzacji.
Toyota Aygo I Hatchback 3d