Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Toyota Aygo

Lata produkcji: 2005 - teraz
Segment: Auta najmniejsze

Model należący do segmentu A produkowany od 2005 roku, najmniejszy samochód w europejskiej ofercie Toyoty. Od 2014 roku oferowana jest druga generacja Aygo. Obie powstały przy współpracy Toyoty z francuskim koncernem PSA, a jego bliźniaczymi modelami są Citroen C1 oraz Peugeot 107. Wszystkie trzy auta produkowane są w czeskiej fabryce w Kolinie (natomiast benzynowe silniki Aygo budowane są w Polsce). Nazwa Aygo pochodzi od angielskiego zwrotu „I go” i ma symbolizować zwinność oraz mobilność małego samochodu.

Powagosław

Tak dziś powinny wyglądać nowoczesne auta miejskie: nastawione na indywidualizm, doprawione odrobiną szaleństwa, odróżniające się od siebie za wszelką cenę. Najciekawszy i najodważniejszy projekt Toyoty od lat.

~Powagosław
Luzacjusz

A co to? Maluch dla „X-Menów”? Pojazd z japońskiej kreskówki? Trochę przegięcie, trochę przebieraniec i cudak - fakt, ale pozytywny i bardzo kreatywny. To na pewno Toyota?

~Luzacjusz

Toyota Aygo – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Nowy Toyota Aygo

Cena od 33 900 PLN
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Toyota Aygo
Tel. (22) 228 64 00
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Autorentgen Toyota Aygo

Liczba wpisów: 6

Zamki do drzwi -wszystkie zepsuły się po 3 latach użytkowania.

dodał: ~użytkownik, 6 lat temu
Zamki w tym samochodzie to jakiś koszmar nie można się dostać do własnego samochodu. Po 2 latach nastąpiły trudności z otwieraniem bagażnika, teraz w 3 roku już wszystkie zamki nie da się otwierać normalnie aby dostać sie do środka trzeba stracić parę minut. Na dodatek od paru tygodni to samo jest ze stacyjka. NIGDY WIĘCEJ TOYOTY AYGO bez centralnego zamka. Nie jestem w ogóle z tego powodu całkowicie zadowolony.

Spalona żarówka w przednim reflektorze, to dopiero problem.

dodał: ~użytkownik, 6 lat temu
Jeżeli spali się żarówka w przednim reflektorze praktycznie we własnym zakresie nie ma szans na wymianę. Dostęp do żarówki jest tak rozwiązany , że kabelki podłącza się na czucie. Nie widać zakończenie żarówki. Pierwszy raz zajęło mi to 40 minut, po 10 minutach zaczął pomagać mi pracownik stacji benzynowej. Teraz jeżdżę już ze specjalnym lusterkiem. Jeżeli firma tak zorganizowała dostęp do żarówki to powinna lustereczko załączać w wyposarzeniu , np z kołem zapasowym (dojazdowym)

Nieszczelności nadwozia - przeciekanie wody do wnętrza.

dodał: Tabur, 6 lat temu
W moim Aygo woda dostawała się do wnętrza przez przedne drzwi. Serwis w ramach gwarancji wymienił uszczelki z obu stron, ale nic to nie dało. Winę za całą sytuację ponosi serwis, który popełnił jakiś błąd przy zakładaniu zamka centralnego. Defekt usunięto, ale żeby było fajnie od kilku miesięcy obłazi mi lakier z przedniego spoilera. To ostatnia Toyota, którą kupiłam

Dane techniczne Toyota Aygo

Moc silników 55–69 KM
Pojemność silników 1,0–1,4 l
Prędkość maksymalna 154–160 km/h
Przyspieszenie 0-100 14,2–16,8 s
Toyota Aygo Hatchback 3d Facelifting

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Toyota Aygo
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 282
Koszt ogólny 23,42 PLN
ON65 PLN
PB342.24 PLN
Wydatki serwisowe 3,17 PLN Pozostałe wydatki 10,12 PLN

Publikacje o Toyota Aygo

Newsy o Toyota Aygo

1 pomiar
Dla Toyota Aygo. Zobacz!
Pomiar Spalania
Pomiar Przyspieszenia
Pomiar Wyciszenia
Toyota Aygo