Lista ocen Toyota Aygo I Hatchback 5d (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gufo
Hatchback 5d 1.4 D-4D 55KM 40kW
Jeżeli chodzi o paliwo to rewelacja. Przemieszczam się pomiędzy dwoma małymi miejscowościami i jeżdżę po nich a spalanie w granicach 4.5 l Mam dość ciężką nogę. Jeżeli chodzi o inne koszty utrzymania to standardowe. Wymiana płynów ustrojowych na bierząco. Czeka mnie teraz wymiana klocków bo już piszczą.
~Zbigniew Ślesiński
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Liczyłem na więcej ! Przejechałem pierwsze 326 km i uzupełniłem zbiornik do pełna (jeździłem głównie po mieście, ale z małymi wypadami na trasę (po ok 10 - 15 km). Okazało się, że należy wlać ponad 24 litry E 95 czyli spalił ... 7,4 l na 100 km ! Zgroza.
~edek
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Samochód użytkowany głównie na dojazdy do i z pracy w mieście 60cio tysięcznym. Na trasie ekonomiczny. Najniższe spalanie jakie zanotowałem na trasie Wawa-Katowice wyniosło 4,5L/100km. Najwięcej w korkach na mieście 7L.
~Pan Piotr
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Części bardzo tanie. Nawet nie chcę myśleć jak to będzie kiedy będę musiał zmienić samochód na większy (bardziej rodzinny). Ale mogę powiedzieć że z pewnością rozważę zakup Toyoty.
~Dorian
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Aygo, to samochód który jest z pewnością prostym samochodem do utrzymania ze m.in. Ze wzgledu na niskie spalanie oraz jego gabarytym
~Aygolot
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Trudno o tansze w utrzymaniu auto - malo pali, tanie czesci eksploatacyjne, bezawaryjne.
~zennon
typowe miasto 5.8l,z klimą 6.2l trasa do100km/h 4.5l
~MkD
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Jakoś wzrosty cen paliw za mocno nie bolą.
Toyota Aygo I Hatchback 5d