Lista ocen Toyota Aygo I (43) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzezzgorz
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Reasumując - to auto w naszych realiach wciąż po PRL´owskich to wielce nietrafiona propozycja - absolutnie nie ma szans na sukces. Jak ktoś u nas kupuje auto to jest to za razem auto do pracy, wypadowo weekandowe, wakacyjne i wszelakie (mowa tu o Polakach rodakach z ograniczonym pieniądzem ale jak ktoś ma te pieniądze to kupi normalne auto). Aygo nadaje się jedynie do marketu na zakupy choć niezbyt duże (bagażnik - to parodia). Propos...
~Magdalena z Łodzi
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Samochód fajny, szczególnie dla kobiet samotnych lub matki z dzieckiem, ładna linia nadwozia. przyjemny w środku denerwuje mnie jedynie brak obudowy drzwi bocznych i popielniczki. Fajne brzęczenie silnika podczas jazdy- po prostu droga zabawka - samochód gadżet...
~Dorian
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Myślę że dla osób które nie wymagają dużo oraz samochód ma im tylko i wyłącznie służyć żeby dojechać z punktu A do B to Aygo to dobry wybór,jednakże na dłuższe trasy kierowanie nim może być uciążliwe, ale do jazdy w mieście jak najbardziej na tak.
~Pawian
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Nowy kosztuje jak inne samochody. A w środku widać, że oszczędzono na czym sieda (tanie plastiki, brak światła w bagażniku, czujnik światła tyklo w drzwaich kierowcy i wiele innych). Auto znacznie gorsze w wykonaniu niż konkurencja.
~pjt
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Toyota zdziera skórę za wszystko , przesada, lepiej kupić C1 więcej w standarcie, chciałem kupic obrotomierz ale w serwisie Toyoty zażądali 3000 złp za ta puszkę to chyba swiadczy najlepiej o zdzierstwie tej firmy.
~zdzich
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Zdecydowanie za drogi!. Wszędzie widać rękę księgowego. Gołe blachy i jako taki plastyk. Powinien kosztować nie więcej niż obecnie Fiat SC w promocji. Już C1 (to samo tylko inny znaczek firmowy) jest o kilka tys. tańszy.
~Pan Piotr
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Tanie autko (mam wersję bardzo podstawową). Kupiłem 5-letnie Aygo za 14.000. Jak sprawdzałem wtedy w salonie nowy kosztował 30.000. Jeżeli ktoś nie ma dużych wymagań to jest to ideał
~Pablo
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Wszystko fajnie, ale na prawdę mógłby to być tańszy samochód. Na szczęście egzemplarz używany można dorwać za rozsądne pieniądze. Części dostępne w zamiennikach, niedrogie.
~darek
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
za drogi ,jest mase lkepszych aut w tej klasie i doradzam sie rozejrzec .Znacznie lepeij jezdzilo mi sie Fox-em ,Panda .Za 37 tys mozna kupic auto klase wyzej .
Dziennik kosztów dla Toyota Aygo I
5,6
5,9
~gdańszczanin
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Czy za drogie? Chyba nie zważywszy na wyposarzenie i gwarancję. Za 40tyś mam 4 poduszki, ABS+EBD, klimę, elektrykę, zestaw audio (CD+6 głośników). Kto da więcej? ;-)