Lista ocen Toyota Aygo I (46) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Altair
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Niestety jest głośno. Mimo zastosowania mat wygłuszających komorę silnika przy przyspieszaniu i wysokich obrotach dość głośno słychać silnik. Być może wynika to z dość prostego układu wydechowego. Dodatkowo słychać kamyki uderzające w tylne nadkola (nie są plastikowe), a w zależności od rodzaju asfaltu szum od drogi. Jeśli nie jeździmy na wysokich obrotach ani bardzo szybko to da się wytrzymać nawet długie trasy, ale w aucie za takie...
~grzezzgorz
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Tragedia - dziękuje za legendarną bezawaryjność TOYOTY (choć to auto jest po części TOYOTĄ) Hałas jest najgorszym wrogiem kierowcy - powoduje zmęczenie znużenie nerwy ból głowy, chyba że snob będzie dalej miał iskrę w oku patrząc na znaczek TOYOTY na kierownicy - to wówczas polecam i jakieś tam tabletki od bólu głowy. (powinni dawać zapas na okres gwarancji)
~Pablo
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
WRC - Warcy, Rycy, Czeszczy. Ale stawiam 4, bez przesady, nie szukajmy miodu gdzie go nie ma. Ja w tym pojeździe widzę bezpieczną, lekką blaszankę, którą parkuję między latarnią a śmietnikiem, ew. staję w miejscu po skuterze. Przy takim założeniu nie mogę się czepiać wygłuszenia.
~p.suchocki@gmail.com
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
bardzo głośny silnik i co było dla mnie zaskoczeniem, odgłosy uderzających kamieni i piasku o brak tylnych nadkoli naprawdę są trudne do zniesienia - i nie chodzi tu o jazdę po drogach szutrowych ale o zaśnieżone ulice posypane piaskiem
~Bartek
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
właściwie wyciszenie w tym aucie nie istnieje. trzeba samemu zadbać o poprawę w tej kwestii wygłuszając auto matami. inaczej będziemy słyszeć każdą kałużę w którą wjedziemy bardzo dokłądnie.
~Gufo
Hatchback 5d 1.4 D-4D 55KM 40kW
Małego klekota słychać w środku. Do tego dochodzi hałas z kół, tu wyciszenie mogło byś trochę leprze, może dlatego że mam troszkę szersze gumy.Przy 130 już zaczyna być słychać głośno silnik.
~domino
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
głośny wydech, auto jest słabo wyciszone. ale mruczenie nie jest denerwujące nawet w dłuższej trasie, a czasem nawet wywołuje uśmiech kierowcy w połączeniu z przyspieszeniem :]
~Rafal
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
w środku raczej głośno! w trasie przy 130km/h robi sie niefajnie głośno ale to auto raczej do miasta a nie w trasy chociaż w trasie radzi sobie zaskakująco dobrze!
~Dorian
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Niestety, jeżeli chcemy wyjechać za miasto to będziemy musieli się spotkać z stosunkowo słabym wyciszeniem, szczególnie w prędkościach +100 .
~edek
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
może być... głośno robi się dopiero powyżej 100km/h ale o auto miejskie więc rzadko się takie prędkości osiąga.