Lista ocen Toyota Aygo II Hatchback 5d (11) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~44lucas
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Nominalnie 69 KM, na hamowni nawet więcej - 72 KM ale cóż z tego... Dynamika, hm, kilka razy myślałem że zamiast 2-ki wrzuciłem 4-kę. Poniżej 2000 obrotów samochód pełznie, nawet z gazem w podłodze i 2 osobami na pokładzie zachowuje się jakby był na o wiele wyższym biegu (moja mama miała identyczną obserwację). Powyżej 2000 silnik zaczyna ciągnąć, ale dopiero od 3500 obrotów zaczyna być dynamiczny. Szczerze? Charakterystyka motocyklowa, jednak...
~Damian
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
3 cylindy wala po uszach az nie milo, moc silnika w miescie moze styka w trasie to byle do celu na austostradzie przy maksymalnej predkosci czuc jak samochod odrywa sie od ziemi a spalanie wynosi ponad 12litrow
~Jedrek
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Silnik jest naprawdę niezły. Dobre przyspieszenie jak na silnik litrowy oraz fajny odgłos przy przyspieszaniu. Wbrew pozorom te auto zachęca do szybkiej jazdy. Spalanie też całkiem dobre. U mnie wychodzi średnio 4,7 litra na 100 km.
~Marcin
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Wiadomo - 3 cylindry i litr pojemności szału nie robi. Ale w zupełności wystarcza do normalnej jazdy na codzień.
~Rafał
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Auto do miasta, pod górę przy 3/4 osobach, trochę muli, no ale nie wymagajmy od silnika 1.0 super mocy.
~Wodecki
Spali mi 4,5 litra komputer dobrze pokazuje nie ma przekłamań
~Iwona
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Mała pojemność, ale dzięki niskiej wadze samochodu nie odczuwa się braku mocy
~vindov
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Trzeba go trochę wkręcić na obroty, ale ogolnie jest git
~Paweł
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Daje radę. Gdy jeździ się na klimie to trochę mocy brakuje.
Dziennik kosztów dla Toyota Aygo II Hatchback 5d
5,7
~adam
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Sprawny zarówno do miasta jak i na wypady po Polsce
Toyota Aygo II Hatchback 5d