Lista ocen Toyota C-HR I Crossover (49) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Z przodu i tyłu jak najbardziej OK. Z tyłu nieco klaustrofobiczne, ale to efekt sylwetki , która mnie urzekła więc nie mogę narzekać. Trochę małe fotele jak dla mnie. Sportowe siedzenia w wersji dynamic, mają zbyt ciasne siedzisko, więc nie są zbyt wygodne. Samo wykończenie z przodu bardzo fajne. Sztuczna skóra na desce rozdzielczej, na podparciach w drzwiach czy środkowym schowku. Schowki w przednich drzwiach, i schowki na butelki ładnie...
~MacO
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Z przodu nie ma problemu dla kierowcy o wzroscie nawet 186cm, nawet prowadzac za mna pasazer dorosly siedzi wygodnie, z racji faktu, ze podloga jakby szla w dol, wiec pasazerowie z tylu siedza nizej w wyluzowanej pozycji, bardziej niz w pionie. Z tylu sam moge siedziec wygodnie, i mam miejsce od kolan do fotela, z tylu najczesciej jezdzi syn wiec problemu nie ma zadnego. Miejsca na bagaze jest mnostwo, bagaznik jest idealny nawet na dluzsze...
~rav
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Auto z zewnątrz wydaje się większe niż w rzeczywistości jest w środku. Miejsce kierowy pozwala na większą regulację i można tam wygodnie usiąść. Pasażer z przodu już ma nieco gorzej, ale nadal daje jakoś radę. Natomiast jazda z tyłu dla wyżej osoby jest dosyć niekomfortowa.
~Tomasz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Jak pisalem wyżej . Dla kierowcy w miarę . Choć nisko i wąsko na głowę ( jestem b.wysoki) U pasażera średnio, deska ogranicza miejsce na nogi . Tył dość ciasny, mało miejsca na stopy . Autem głównie jeżdżę sam , wiec mnie nie przeszkadza , ale nie jest to auto rodzinne .
~C_HR
Toyota C-HR
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Mam 177 cm wzrostu i mam wrażenie, że to auto jest dopasowane do mnie jak marynarka szyta na miarę. Dla pasażerów z tyłu przydałoby się jakieś 3 cm więcej na nogi. Zauważyłem też, że wysiadanie z tylnej kanapy nie jest za wygodne ale na szczęście ja jeżdżę na fotelu kierowcy :)
~Luk z WRO
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Dla kierowcy miejsca jest wystarczająco - ja mam 190cm więc mój fotel leci prawie do końca i za mną zostaje już mało miejsca, ale cóż nie oczekujemy że to skoda superb ;-) to mały miejski crossover
~Doktor7
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Mam 175 i jest idealnie. Za kierowcą zostaje sporo miejsca. Kolega ma 190 i gdy wsiadł za kierownicę znalazł szybko wygodną pozycję, ale za nim nie bylo już miejsce nawet dla dziecka...
~Belizariusz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Przestrzeń jak na taką bryłę samochodu jest ok. Jest to samochód raczej miejski więc nie ma się co spodziewać przestrzeni dostawczaka, ale przestrzeń która jest dostępna mile zaskakuje.
~Tomasz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Z przodu jest bardzo ok , choć mało luzu nad głową , ale jestem b. wysoki . Z tyłu przeciętnie ale wystarczająco . Tu również stylistyka wymogła nieco mniej niż przeciętnie przestrzeni nad głową
Dziennik kosztów dla Toyota C-HR I Crossover
6,8
~Wojciech
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Wydaje się być optymalnie w stosunku do wielkości auta. Ale dla większych osób z tyłu jest już ciaśniej. Trzy osoby z tyłu o wadze ok 120 kg i wzroście blisko 2 m, to już wyzwanie.
Toyota C-HR I Crossover