Lista ocen Toyota C-HR I Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW 2016-2019 (32) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Luk z WRO
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Dla kierowcy miejsca jest wystarczająco - ja mam 190cm więc mój fotel leci prawie do końca i za mną zostaje już mało miejsca, ale cóż nie oczekujemy że to skoda superb ;-) to mały miejski crossover
~Doktor7
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Mam 175 i jest idealnie. Za kierowcą zostaje sporo miejsca. Kolega ma 190 i gdy wsiadł za kierownicę znalazł szybko wygodną pozycję, ale za nim nie bylo już miejsce nawet dla dziecka...
~Marcin
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Przy wzroście 186 cm, nie ma problemu żeby osoba o podobnym wzroście usiadła za mną. Mimo nisko poprowadzonej linii dachu, nie brak miejsca na głowę dla pasażerów tylnej kanapy.
~Dawid
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Całkiem dobrze, z tyłu trochę mało miejsca dla osoby 190 cm. Dla osób poniżej 185 będzie w sam raz. Małe przeszklenie tylnych okien wpływa negatywnie na poczucie przestronności.
~andrzej
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Przód jak Cie mogę (mam 196cm) tył ciaśniuteńki i to co mi się podoba z zewnątrz - scięty tył kradnie przestrzeń nad głowami....i to mocno.
~Patrycja Klimaszewska
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Kierowca Ok. Z tyłu bardzo kiepsko. Mało miejsca na nogi. Z tyłu brak podłokietnika. Wrazenie = jak w trumnie
~Jarek Katowice
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Wchodzenie do tyłu to raczej gimnastyka artystyczna, nisko opadająca linia dachu powoduje ze, nie mozna wejsc wygodnie i miło.
~Krzystof
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
jak pisałem mam 188 cm z przodu pełen komfort. tył na nogi spoko ale nad głową trochę gorzej. brakuje mi 2 cm.
~q3
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Z przodu bdb, z tyłu nie polecam dla ludzi o wzroście 190cm i wyżej. Umiarkowany zakres regulacji kierownicy.
~:)
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Ciasne to jest, w przodzie ok, bagażnik malutki, w tyle czuję się jak w bunkrze.
Toyota C-HR I Crossover