Ocena kierowcy - Toyota Camry II Sedan

pb@pb-bootlegs.ceti.pl, 23 lat temu
Silnik 2.0 TD 86KM 63kW
Rok produkcji 1989
Toyota Camry II Sedan 2.0 TD 86KM 63kW 1988-1991 - Oceń swoje auto
Jestem pierwszym ( i pewnie ostatnim) wlascicielem tego samochodu. Dwanascie lat sluzy mi niezawodnie (oprocz skrzyni biegow). Idealny jako drugi samochod - bardzo dobry na zakupy, na dzialke i jak trzba przetransportowac cos wiekszego. Do miasta tez ok, spala srednio w miescie 8l a na trasie 6l ON.
Ma jedynie 86 koni, ale za to bardzo dynamicznych:). Wszystkie zalety diesla - super elastycznosc (na piatce mozna juz jechac od 35 km/h), przyspiesza do 60 niezlie, pozniej troche gorzej, ale i tak jestem zadowolony z silnika, jednak turbo robi swoje.
Zepsula sie i z trudem wchodzi 2 i wsteczny.
Bardzo lekko chodzi wspomaganie. Dwanascie lat przetrwal bez zadnych napraw.
Poniewaz to jest kombi jest bardzo dobra widocznosc do tylu (boczne szybki w bagazniku),. Przód tez w porzadku, bez problemow widac koniec maski.
Wnetrze juz przestarzale ale bardzo przestronne. Moja wersja nie ma zadnych dodatkowych opcji. Suwaki od wentylacji chodza dosc ciezka. Duzy plus to przestronnosc i latwy dostep do bagaznika.
Na cieple powietrze trzeba troche poczekac. Ale moc wentylatorow jest dosc duza.
Przy 100 km/h calkiem cichutko.
Napraw prawie nie ma. Przez 12 lat 2 razy byly wymieniane amortyzatory i raz uklad wydechowy i oslona przegubu.
Nie pamietam, ile za niego dalem, ale teraz na gieldach 89 rocznik kosztuje 12 tys.
Dwanascie lat - 0 problemow.
Nawalila skrzynia biegow ale jeszcze dziala.
Toyota Camry II Sedan