Oceny Toyota Camry II

Najnowsze oceny Toyota Camry II

3,8
~pb@pb-bootlegs.ceti.pl
Sedan 2.0 TD 86KM 63kW
Jestem pierwszym ( i pewnie ostatnim) wlascicielem tego samochodu. Dwanascie lat sluzy mi niezawodnie (oprocz skrzyni biegow). Idealny jako drugi samochod - bardzo dobry na zakupy, na dzialke i jak trzba przetransportowac cos wiekszego. Do miasta tez ok, spala srednio w miescie 8l a na trasie 6l ON.
~Camryman
Kombi 2.0 GLi 16V 121KM 89kW
Bardzo udane auto, Gdybym mógł gdzies kupic nowa to nawet bym sie niee zastanawiał.
~bumboos@tlen.pl
Sedan 2.0 128KM 94kW
bardzo dobre auto - szkoda ze juz nie produkuja aut tak niezawodnych
~zolgreen@tlen.pl
Sedan 2.0 Gli 16V 121KM 89kW
Nie wydaje mi się, aby był obecnie na rynku lepszy \"oldtimer\". A przy tym daje się jeszcze zostawić na światłach nie jedną \"nóweczkę\".
~premier124@tlen.pl
Sedan 2.0 TD 84KM 62kW
Dobra, stara, prawdziwa Toyota. Samochód na lata których już niewiele pozostało.
~silver
Kombi 2.0 TD 89KM 65kW
Jestem świeżym właścicielem tego auta, odziedziczyłem po tacie. Auto ma już ponad 600 000 przebiegu a jeszcze pięknie jedzie. Niestety turbina, Vbieg już padły... Ale da się jeździć bez tego.
Dziennik kosztów dla Toyota Camry II
9,5
~dks_70
Sedan 2.0 TD 86KM 63kW
auto z dusza , moim poprzednim samochodem tez była Toyota ale Corolla,chciałem mieć poprostu większy samochód i mam Camry,będe jezdził aż do końca ile tylko da ona radę , i potem też kupię Toyotę.
~elvis
Kombi 2.0 TD 89KM 65kW
jest stary,miałem nie raz ochote się go pozbyć,i czekałem az się zajezdzi,ale to niewykonalne.więc jeżdze dalej,następna też będzie camry,szkoda że kolejne modele nie były disle
~Artur 87
Sedan 2.5 V6 GXI 160KM 118kW
doskonałe auto dla ludzi ceniących komfort, posiadam pełną opje i jestem w 100% zadowolony z tego auta, gratulacje dla producenta
~Tomek
Kombi 2.5 160KM 118kW
jestem bardzo zadowolony, duza bezpieczna , rodzinna, trwala