Oceny Toyota Camry III Sedan 2.2 136KM 100kW 1991-1996

Toyota Camry III Sedan 2.2 136KM 100kW 1991-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Camry III Sedan 2.2 136KM 100kW 1991-1996

~Gonzo
Sedan 2.2 136KM 100kW
Toyota Camry 2.2 gaz to moje 10 auto. Szukałem, szukałem... i znalazłem idealny samochód za idealną cenę. Kupiłem go z przebiegiem 454000km, sprzedając ją miała 500000km i dalej jeździła na półsyntetyku. Przez cały okres użytkowania kompletnie żadnej awarii. Raz tylko byłem na regulacji gazu. Skrzynia automatyczna idealnie zmieniała biegi, auto prowadziło się leciutko - czysta przyjemność z jazdy. Silnik pracował tak równo i cicho, że gdy...
~Mirek
Sedan 2.2 136KM 100kW
Nie pisałem o podzespołach gdyż ocena moja wystarczy. Natomiast napiszę tak. Trzydzieści lat za kółkiem. Parenaście razy okrążona kula ziemska. Ponad dwadzieścia swoich samochodów. I mój ranking jest taki. 1 . Volvo 760 w skórze za najlepsze siedzenia. 2 . Parę mercedesów i BMW za właściwości jezdne i tylny napęd numer 1. 3 . Camry. Toyota powinna być pierwsza za niesamowitą lekkość prowadzenia. Za wspaniały układ napędowy (mimo ,...
~Camry
Sedan 2.2 136KM 100kW
Jestem z samochodu baaaardzo zadowolony. Wygoda , trwałość , bezawaryjność , wiem , ze moge na ten samochód liczyc w każdej sytuacji. Co prawda był drogi , ale czułem , ze inwestycja sie zwróci ;)Dzis śmieje sie z uzytkowników nowych MB albo Audi , którzy zachwalają swoje \"samochody\" a nie raz widziałem ich samochody na lawecie.
~Gonzo
Sedan 2.2 136KM 100kW
Auto ma 16 lat, prowadzi się jakby miało może 2 lata, silnik pracuje idealnie, zawieszenie również, doskonałe spalanie gazu,zero korozji zarówno nadwozie jak i podwozie, żadnych usterek, wsiadam - odpalam - jadę. I tak w kółko. jedyne co nie działa to tempomat
~piter
Sedan 2.2 136KM 100kW
Duże auto za małe pieniądze. Biorąc pod uwagę że w wersji z manualną skrzynią biegów spalanie 10 l-11l..lpg nie jest niczym nadzwyczjnym to naprawdę wart jest wydanej kaski. Musimy tylko uważać żeby nie trafić egzemplarza z cofniętym licznikiem.
~Marek-WAW
Sedan 2.2 136KM 100kW
Nie wiem co musiałoby się stać żebym sprzedał Clamerkę. Jak będzie rdzewieć to pomaluję i w drogę. Za takie pieniądze nic w tej klasie nie dostanę. Może kiedyś zamienię na złotą Solarę z kremową tapicerką.
Dziennik kosztów dla Toyota Camry III Sedan 2.2 136KM 100kW
16,3
~r.pierzynka@osti.pl
Sedan 2.2 136KM 100kW
Bardzo dobry samochód dla spokojnych kierowców ceniących sobie wygodę i rozsądną jazdę. Odpowiem tak jak niektóre panie z "Sympatii" - panom przed 30 - dziękuję. (A może nawet przed 40 - to nie to auto dla tego rocznika, tym się jeździ wygodnie, a nie szpanuje).
3,2
~ignac110@wp.pl
Sedan 2.2 136KM 100kW
rdzewieje, cała, po wypadku widocznie źle polakierowana bo na całym lakierze pojawiają się pęcherzyki, w środku bardzo fajnie tylko powietrze jakieś nie takie, kiedy się przepalił tłumik drgań spaliny przy włączonej wentylacji wlatywały do wnętrza auta, problemy z alarmem , licznik padł i nigdzie nie mogą go naprawić, ponadto przy jeździe bierze olej na 3000 km spokojnie 3l oleju
~jefrey1
Sedan 2.2 136KM 100kW
To jest moja druga Toyota Camry. Poprzednia miała motor 3.0. W tej czuję niewielki brak mocy w porównaniu do tamtej, ale tu przeważył rozsądek. To auto kupiłem z pewnych rąk, po serwisie, i 2.2 wystarcza do normalnejjazdy i bez problemowego wyprzedzania na trasie.
3,7
~syk
Sedan 2.2 136KM 100kW
Wcześniej jezdziłem Mercem W124 z 91 roku w porównaniu do toyoty to cudowne auto mimo że troche nieekonomiczne. Jak sprzedawałem ten samochód miał na liczniku prawie 600000 km i jezdził bez zarzutów ( wszystkie naprawy serwisowe były robione w terminie ) Toyotą przejechałem około 80000 km i mam awersję do tej marki
Toyota Camry III Sedan