Ocena kierowcy - Toyota Camry III Sedan

milkiwaj, 14 lat temu
Rok produkcji 1994
Toyota Camry III Sedan 2.2 136KM 100kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : jego cicha praca i siła, nawet na gazie
nie zamieniłabym na żadne inne auto... no może nową camry hybrydową
przy 140km/h wiatr nadal słychać tylko wiatr, ewentualnie przejeżdżające obok auto... kiedy skrzynia redukuje przy wyprzedzaniu, to pojawia się mruczenie
doskonale, bo teraz jest po remoncie generalnym, rozpadł się overdrive, ale to nie jej wina, że w Polsce jej RAZ olej wymienili... poza tym przebieg dobija do 300tys, więc remoncik się należał
skręca lepiej od avensis mojego taty, ale konstruktorzy musieli popić, bo do samochodu mogą wejść cyt, cztery osoby ze szczoteczkami do zębów ledwie 420kg (-50kg na zbiornik na gaz)
słupki z przodu mi przeszkadzają, ale w puncie chyba mi też przeszkadzały... jak pasażer kombinuje z głową to jest w stanie cały widok prawej szyby zatarasować tylna szyba bez wycieraczki... kiepsko czasem cokolwiek zobaczyć
luksus
można imprezy urządzać :)
nie wiem czemu, ale jedyne co słychać to wiatr... ale czasem bardzo.
w mieście chyba moja noga dusi ten ekonomiczny silnik, bo pali mi czasem nawet do 16 litrów gazu, benzyny się boję próbować... za to w trasie śmiga poniżej 11 litrów, ale nie jedzie się po 90km/h tylko sporo więcej także cykl mieszany około 13litrów jest do przyjęcia
kupiona za dobrą cenę, nawet dodając koszty napraw, to jest ok od końca kwietnia przejechałam nią już 20tys i jest super
jak się kupuje starsze auto to zawsze poważniejszy remont może zaatakować, tu silnik jest super, ale skrzynia się rozsypała i amortyzatory, które nota bene są jeszcze na gwarancji, więc to nie wina autka

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.2 136KM 100kW [l/100km]

13,3