Ocena kierowcy - Toyota Camry III Sedan

Pabloablo, 13 lat temu
Rok produkcji 1996
Toyota Camry III Sedan 2.2 136KM 100kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Auto sunie przyjemnie, cichi i miekko po kazdej drodze. Niesamowite zestrojenie przewyższające zawieszenie Mercedesa klasy E z podobnych lat produkcji.
Karoseria : W tym wieku auta mozliwa korozja elementuw narazonych na kamienie .
Przeniesienie napędu : Delikatne sprzęgło nie sluży do szaleństwa.
Układ elektryczny : Po 14 latach spaliły sie oryginalne żarowki kokpitu dostępne jedynie w ASO Toyota.
Niesamowity samochód za małe pieniądze. Jednak tylko w przypadku gdy nie została nadmiernie wyeksploatowana wtedy jest to pułapka w postaci studni bez dna...
Może nie brzmi jak w alfa romeo jednak pracuje równo z dużą kultura i co najważniejsze bezawaryjnie duży+
Mimo dużego przebiegu skrzynia nie haczy i pracuje poprawnie. Jednak sprzęgło delikatne i łatwo o uszkodzenie.
Doskonale same +++
dobra + duże lusterka.
Nie mam nic przeciw wszystko intuicyjnie.
Ogrzewanie wystarczająco dobre na nasze zimy nawet przy -25 można podróżować w sweterku / krótkim rękawku. Klimatyzacja o ile jest sprawna również na nasz klimat wystarcza.
Mam 180 cm wzrostu i ok 100 kg wagi ale mimo to nie mam problemów z zajęciem miejsca.
Jeśli dba się o uszczelki smarując je 2x w roku czymś tłustym nie ma powodów do obaw o drażniące szumy. Zawieszenie silnik sama przyjemność podróżowania.
W brew pozorom auto bardzo ekonomiczne podczas swobodnej i spokojnej jazdy. Pali dużo po przekroczeniu 160 km/h
Auta z lat 92-96 są już sporo wyeksploatowane jednak czasem można dostrzec perełkę i wtedy jest uciecha z jazdy i podroży zarówno w mieście jak i na długich trasach...
Zawsze mogę liczyć na bezpieczeństwo w podroży oraz ze bezpiecznie wrócę do domu. Co roku śmigam na Chorwację i zawsze czuje się pewnie mimo sędziwego wieku auta.
Nie zdążyło się nic poważnego.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.2 136KM 100kW [l/100km]

9,6