Ocena kierowcy - Toyota Camry III Sedan

Tomek, 13 lat temu
Rok produkcji 1992
Toyota Camry III Sedan 3.0 188KM 138kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : Dźwięk Silnika przy wkrecaniu na wyzsze obroty i elastycznosc jednostki 3vz-fe:)
Jestem zadowolony ,szukalem cichego samochodu w duzej benzynie a camry to chyba jeden z najbardziej niezawodnych i wdziecznych v6 na rynku:)
Bardzo fajnie przyspiesza juz od najnizszych obrotow i wkreca sie do konca.Autko ciche w srodku a gdy wskazowka przekroczy piec tysiecy obrotów to gang silnika przyprawia o szybsze bicie serca:)
Precyzyjna ,biegi dlugie ale silnik bardzo elastyczny to duzy atut. Moja skrzynia to manual i sprawdza sie lepiej od automatu podczas wyprzedzania i napewno mniej pali:)
Tu jest swietnie ,niski promien skrętu i wspomaganie doskonale sprawdza sie w zakretach i wirazach ,nie chodzi jak \"woda\" nowego Mercedesa E klasy..
Kto jezdzil duzymi samochodami nie powinien miec zadnych problemow ,z przodu super z tylu spojler zaslania ale mi to nie przeszkadza:)
Na tamte lata klimatyzacja ,elektryczne fotele ,lusterka ,szyby ,szyberdach ,podgrzewane i wentylowane ,regulacja kierownicy ,bardzo dobre naglosnienie i wszystko na swoim miejscu.Przelaczniki od nawiewu doskonale widoczne i kazdy ma funkcje typu nawiew na nogi ,szybe itp..
Daje naprawde równo:)
Nikt jak dotąd nie narzekał ,fotele bardzo wygodne:)
Duzy silnik ,duzy samochod ..cichutko:) ,między 180 a 210 silnik pieknie pracuje:)
Jezdze na gazie wiec koszta sa niskie:) Spalanie podane w gazie:)
Dla mnie swietnie ,duza moc ,stosunkowo nieskie spalanie i frajda z jazdy:)
Gumy na tlumiku za 4 sztuki zaplacilem dwanascie złotych:)
Jedynie przeplywomierz jak w wielu camry ,mimo 550000 przebiegu w samochodzie nic sie nie dzieje:)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.0 188KM 138kW [l/100km]

15,4