Oceny Toyota Camry III Sedan 3.0 188KM 138kW 1991-1996

Toyota Camry III Sedan 3.0 188KM 138kW 1991-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Camry III Sedan 3.0 188KM 138kW 1991-1996

~Marcin kfl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego samochodu i na nic innego bym go nie zamienił no chyba że na nowszy model Camry . Jeśli szukacie bezawaryjnego , komfortowego , w miare szybkiego i bezpiecznego samochodu to szczerze polecam TOYOTE CAMRY , to nie jest tylko moja opinia tak dobta o tym samochodzie , prosze przeczytać opinie innych , fachowców , mechaników i sami zobaczycie , że wiem oczym mówię . Ponadto ten model Toyoty w USA był...
~Janek. ilajedrzej@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Za stosunkowo niewielki pieniądze/ rocznik 92, 93 / z gazem, auto wygodne, ekonomiczne w eksploatacj, niźle ciągnie w każdym zakresie obrotów. Nie ma co się przejmować moimi przygodami z przepływomierzem i obrotami / patrz wyżej /. Po części to była moja wina, bo początkowo przestawienie na zasilanie na lpg miałem ustawione przy obrotach rosnących i przy szybkim dodaniu gazu nastąpił strzał / przepływomierz poszedł się walić / Teraz zmiana...
~mariuszxxx@interia.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Samochód mimo 10 letniego stażu na polskich drogach sprawuje sie doskonale, jest bardzo dobrze wyciszony, bardzo komfortowy. Silnik o pojemnosci 3 litrow po założeniu instalacji gazowej dobrej klasy chodzi tak samo jak na benzynie czyli po prostu doskonale około 190 KM pozwala na dynamiczną jazdę bez stresu. Z racji swej wielkości i mocy samochód zacheca do dynamicznej jazdy. Polecam - samochód niedozajeżdżenia. Jedyne co boli to koszty OC...
~pjodlowski@vp.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Myślę,że do tego auta można śmiało przypiąć nalepkę bezawaryjnego.Jazda na dł€ższych odcinkach jest niemęcząca komfortowa.Na ciasnych zakrętach auto ma tendencje do zbytniego uciekania na zewnątrz,ale cóż przecież to limuzyna.Naprawdę gorąco polecam.
~setunia
Sedan 3.0 188KM 138kW
Samochód tani do kupienia, ale drogi w utrzymaniu. Zaznaczam, że nigdy się nie zepsuł - zawsze ruszył i dojechał na miejsce. Niestety przy tym przebiegu dużo rzeczy się już zużywało - za dużo dla mnie - przedwczoraj pojechał do Kazachstanu ;-)))
~t
Sedan 3.0 188KM 138kW
Wymarzony samochód na długie trasy. Naprawdę godny polecenia, ale to nie jest samochód tani w utrzymaniu. Dostępne są zamienniki, serwisować można poza ASO, ale paliwo trzeba wlać. Na długich trasach nie odczuwa się tego tak jak przy jeździe po mieście, gdzie zimą przy małych przejazach zużycie sięgało 22 l
3,8
~moosacho@btinternet.com
Sedan 3.0 188KM 138kW
moja camry ma 11 lat i jest to autko o ktorym zawsze marzylem, smigam nim i jestem zadowolny. Zastanawiam sie od czasu do czasu na co moge zmienic.... camry jest oki ale w nowym ksztalcie jest okropna, niezawodnosc nie wystarczy... nigdy nie miala rewelacyjnego zewnetrznego wygladu, ale teraz jest realy ugly... niestety w dodatku plastik- fantastik;( wiec poki co korzystam z mojej toski poki powaznie nie padnie
~Watson
Sedan 3.0 188KM 138kW
Myślę, że Camry to świetne auto dla wymagających ludzi. Jeździłem już różnymi BMW, Mercedasami, Toyotami i muszę stwierdzić, że to jeden z najlepszych samochodów wyższej klasy. Jest po prostu świetna. Super silnik no i przede wszystkim japońska niezawodność. Dobrze sprawdza sie jako limuzyna i samochód do jazdy codziennej.
~mike_s@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
3.0 litrowa jednostka Toyoty w nadwoziu Camry III generacji i do tego manualna skrzynia biegów to jest naprawdę coś niesamowitego :)))) To auto nigdy nie było sprzedawane w Polsce w oficjalnej sieci dealerskiej Toyoty, a mimo to jest dosyć popularne na naszych drogach :) polecam strone www.tt-cc.com tam zobaczycie co można zrobić z waszą Camry III gen.
~Tomek TOOST toost@wp.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Jak dla mnie wspaniałe auto. Jedyny mankament to wysoki koszt utrzymania (paliwo, ubezpieczenie). Dużo przestrzeni w środku, bogate wyposarzenie, funkcjonalna skrzynia biegów (przetrzymuje biegi przy pełnym wciśnięciu gazu, można włączyć nadbieg, a przy włączonym PWR biegi zmienia przy 5Kobr.)
Toyota Camry III Sedan