Ocena kierowcy - Toyota Camry III Sedan

moosacho@btinternet.com, 18 lat temu
Rok produkcji 1994
Toyota Camry III Sedan 3.0 188KM 138kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
moja camry ma 11 lat i jest to autko o ktorym zawsze marzylem, smigam nim i jestem zadowolny. Zastanawiam sie od czasu do czasu na co moge zmienic.... camry jest oki ale w nowym ksztalcie jest okropna, niezawodnosc nie wystarczy... nigdy nie miala rewelacyjnego zewnetrznego wygladu, ale teraz jest realy ugly... niestety w dodatku plastik- fantastik;( wiec poki co korzystam z mojej toski poki powaznie nie padnie
robi swoje, auto ma 11 lat ale jak trzeba to rwie do przodu i to bez marudzenia; jasne ze nie jest to samochod sportowy, zaledwie 188bhp ale na trasie i w miescie sprawdza sie
jest oki ale ja k wrzusam wsteczny ( automat) torche szarpie, nie wiem dlaczego, moze ktos podpowie
auto produkowane przede wszystkim na rynek amerykanski a tam wiadomo jak jest;) nie skreca, za bardzo buja sie
jest oki, nie narzekam
jest oki
pasi, grzeje kiedy ma grzac, a ruszam wczesnie rano, nierzadko skrobie szyby a po 1-2 milach jest juz w aucie cieplutko, natomiast latem jesli ma chlodzic to robi to
w zyciu nie widzialem tyle miejsca w aucie! no moze w passacie, w kazdym razie jest super, jezdzilem w camry sprzodu i z tyl i nie mam nic do zarzucenia, moge tylko chwalic
zeby cos uslyszec jak cos nie gra (ostatnio zapalila mi sie kontrolka od ukaladu hamulcowego - klocki) musialem sciszyc radio zeby rzeczywiscie uslyszec ze cos tam gdzies zaczyna trzec
pali niezle, powyzej 10 litrow na baku robie okolo 300 mil, ale to nie lupo, przyjemnosc swoje kosztuje i nie zaluje wyboru. Nie jezdze ekonomicznie bo to nie moj styl, slyszalem ze moze palic okolo 8/100 ale co to za pleasure..?
w porownaniu z innymi autami jest super, nie ma auta niezawondego, szdarzaja sie awaryjne mniej;) i taka jest camry
walnela mi uszczelka pod glowica (jedna z dwojga) ale w polsce w serwisie kosztuje to aby 180 funciakow, a angolandzie 1500. zdarza sie, ale moje autko ma 125 tys mil i ma prawo, swoje przejechalo i nadal chce nim jezdzic
Toyota Camry III Sedan