Lista ocen Toyota Camry IX (33) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Na tą chwile brak jakichś większych i w gruncie rzeczy mniejszych niespodziewanych wydatków. Brak turbiny, brak dwumasy, brak rozrusznika, hamulce także elektromechanicznie, także mimo całej nowoczesności, konstrukcja jest prosta, co powinno zapewniać jej bezawaryjność i tym samym brak większych kosztów eksploatacyjnych. Koszty przeglądów w serwisie porównywalne do innych marek.
~Yabadabadoo
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Mam ją rok, przejechałem 50 tys. Średnie spalanie 5,6 - czy można chcieć lepiej? Wielka, ciężka limuzyna z ponad dwustu konnym silnikiem, a spalanie jak w maluchu. Jak się spieszę, to na autostradzie spalanie pod 10. Na razie żadnych napraw, tylko koszty przeglądów. Do tej pory 3 przeglądy o łącznej wartości 4200 brutto (1300 +1600 +1300).
~KTM
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Poza paliwem nie ma żadnych kosztów. Pierwszy przegląd serwisowy to koszt ok 1100zl wiec chyba nie jest źle. Po 16000km komputer pokazuje średnie spalanie 5,0l/100km. Na początku sprawdzałem wskazania komputera z rzeczywistym spalaniem przy tankowaniu. Wychodziło na to, że komputer "oszukuje" jedynie o ok 0,1l czyli można uznać, że nie "oszukuje".
~Paweł
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Auto do tej pory nie miało żadnej awarii poza uszkodzonym chlapaczem. ASO na tle konkurnecji ma bardzo atrakcyjne ceny. Przeciętny przegląd co 15 kkm kosztuje mnie około 1500 pln. Ze względu na napęd hybrydowy, tarcze i klocki wymienia się bardzo żadko, co 120-160 kkm.
~Adam
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
minimalne spalanie jakie osiągnąłem na odcinku 150 km to 4,3 litra/100km. Średnie jakie osiągam to 5,3-5,5l/100km. Jeśli chodzi o sprawy eksploatacyjne to z doświadczenia Taty 1000 za wymianę oleju i ogólny przegląd w Toyocie to jednak nie mało..
~Vesoly79
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Mam dopiero przejechane 18 tys., więc opieram się na tej podstawie. Był jeden serwis w ASO, który kosztował ok. 900 zł (oleje, filtry, wycieraczki). Spalanie wskazuje 5,5 l/100 km, co daje satysfakcję. Ogólnie to chyba bardzo mocna strona tego modelu.
~Tony2021
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Jak na spore gabaryty rewelacyjne spalanie. Koszty serwisu też wyglądają obiecująco. Pierwszy przegląd w granicach 1000 zł, olej zakupiony w serwisie w bańce (by potem nie marudzili, że mój zły). Nigdy nie biorę z beczki.
~Paweł
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Jestem bardzo zadowolony, bo Camry to naprawdę oszczędne auto, zakupione w proporcji 65% rozumem, 35% sercem. Spalanie w mieście w trybie Eco: 3,1- 3,7, na trasie do 120 km/h 4,1-4.4, autostrada ok. 5.0-5,5,
~Zenon
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Spalanie jest super. Średnia z 12 tyś - 5,9l/100 km. Spokojna jazda w trasie 4,4-4,8 l. Przepisowo po autostradzie i po mieści około 6-7 L. Przeglądów jeszcze nie robiłem to nie wiem ile kosztują
Dziennik kosztów dla Toyota Camry IX
5,3
~P
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Koszty części standardowo jak w każdym aucie tak więc nie ma do czego się przyczepić. Za to w momencie przyjazdu na stację buzia się cieszy. Spalanie śmieszne jak na tak duże i wygodne auto.