Lista ocen Toyota Camry IX (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vesoly79
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Wybierałem pomiędzy Superb, 508, Passat, ES i Mazda 6. Wszystkimi pojeździłem, poczytałem, posłuchałem i zaważyły szczegóły oraz fakt, że po kilku latach będę chciał auto sprzedać. Toyota traci w tym gronie najmniej. Na zewnątrz jest elegancko, a w środku plastikowo. Tak chyba miało być, żeby lexus ES mógł się sprzedawać. Brakuje kilku gadżetów, jak choćby AndroidAuto, ale cena też była w tym zestawieniu najkorzystniejsza.
~Dominik
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Za te same pieniądze mogłem nabyć Superba 1,5 tsi DSG, który ma lepszą jakość i mega lepszą ergonomię. Liczyłem na bezawaryjność - póki co jest, ekonomię - też jest (min. 4,1 w spokojnej trasie, max. 6,5 w mieście zimą, 8-9 przy gazie w podłodze na autobanie), płynność hybrydy - już nie ma, co mnie bardzo irytuje i zawodzi. I nie ma mechaników potrafiących to naprawić - ASO nie ma pojęcia.
~Rafał
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Trzeba ocenić go dobrze. Auto nie jest drogie w porównaniu z konkurencją. Takiej hybrydy na razie nie dostaniemy nigdzie indziej w tym segmencie. Inni producenci zapewniają lepsze możliwości doposażenia, uważam że też trochę lepszą jakość (na pewno multimediów - interfejs jest tu starodawny), ale wtedy też trzeba za taki samochód zapłacić więcej.
~KTM
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Uważam, że za to co dostajemy w pakiecie auto jest doskonale wycenione. Tym bardziej, że do końca 2019 r. obowiązywała pełna akcyza 18,6%. Tak więc za ok 150000zl mamy auto z nowoczesnym i super ekonomicznym napędem. Superb z dieslem i DSG (mimo, że robiony w Europie) i porównywalnym wyposażeniem do Camry wychodził drożej.
~Nocturne
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Camry to pojazd gabarytowo pozycjonowany w klasie E, jakościowo w klasie D. Typowym konkurentem jest Skoda Superb. Cena jest uczciwa, zwłaszcza za podstawową wersję. Dodatki są trochę kosztowne. Jakość wnętrza jest wysoka, ale nie jest to klasa premium. Brakuje lepszego wyciszenia.
~Paweł
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Moim zdanie pomimo wad, które poczytuję w pojeździe, Camry ma kuszącą proporcje jakości do ceny. Kuzyn Camry, Lexus ES (którego testowałem) powyższych "wad" nie posiada, lecz jest droższy o ok. 80 tyś., a to ogromna różnica. Z Camry jestem bardzo zadowolony i kupiłbym ponownie.
~Paweł
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Posiadam auto w wersji Executive, w jasnej tapicerce i białej perle. Uważam że samochód w tej cenie jest kompletny i posiada wszystko co ważne. Jeździ bardzo przyjemnie a wnętrze daje wrażenie dużego luksusu, żałuję tylko że nie dopłaciłem do pakietu VIP.
~P
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Uważam, że cena jest adekwatna do jakości. Wykończenie wnętrza na prawdę fajne. Nic nie puka, nie stuka. Żadnych nieprzyjemnych plastików. Silnik robi robotę i mimo sporej masy i gabarytów jazda po mieście to przyjemność.
~Damian
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Wersja z roku 2020/2021 jeszcze było ok bo auto dało się wyrwać że skórami i elektryką foteli za ok 120.000 zł, ale jak nowa 2024 ma startować od 200.00+ to bym się zastanawiał
~EkoBud
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
To nie ejst auto klasy średniej - xzanim kupisz wsiądż i przejedź się - Mazdą 6, Superbem,Passatem.O audi,Mietku nie wspomne bo to inna planeta dla Camry.