Oceny Toyota Camry VI

Oceny Toyota Camry VI – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Camry VI

~Pete
Toyota Camry VI
Dobre rodzinne auto. Dopracowane mechanicznie; zrobione typowo pod amerykańskiego klienta - cicho, komfortowo, miękko, taki kanapowiec. Jak chce się poszaleć - to można ale żadnej przyjemności z tego nie ma.
~Michał
Toyota Camry VI
Ogólnie nieprzymyślane auto z kupą niedociągnięć!!! Zardzewiała plakietka z napisem Camry na progach. Nieprzymyślany bagażnik. Jakość metariałow i wykonania na bardzo niskim poziomie!!! Naszczęście sprzedałem to \"cudo\" już nigdy prestiżowa Toyota z japońska \"jakością\"
~Michał
Toyota Camry VI
Bardzo dobre i przestronne auto. Samochód kupiłem w serwisie i po przebiegu prawie 100 tys. muszę powiedzieć, że jest absolutnie bezawaryjny, wygodny i ekonomiczny.
~kwiatek
Toyota Camry VI
jezdziłem różnymi markami i modelami samochodów ale ten model jest dla mnie najlepszy
~janusz
Toyota Camry VI
Tylko jap. auto- Toyota jest klasą samą dla siebie
~P.
Toyota Camry VI
Fantastyczne auto: Mercedes E klasa to przy nim ubogi krewny, przy czym masz to za połowę ceny Mercedesa.
Toyota Camry VI
Podsumowując jest tak na 4,9. Jestem zadowolony i nie mam ochoty sprzedać.
~Michal
Toyota Camry VI
mam nadzieje, że przyszłe lata z tym autem upewnią mnie w tej ocenie.
~mps69
Toyota Camry VI
W mieście pali przy dynamicznej jeździe z 15 litrów (włączona klimatyzacja na maxa cały czas), na trasie spokojnie da się zejść poniżej 9 litrów . (Koszty utrzymania)
~marm771016
Sedan 2.4 Hybrid 187KM 138kW
Toyota Camry VI
Bardzo dobra zmieniam przełożenia nogą jak chcę i kiedy chcę bez żadnych szarpnięć. (Skrzynia biegów)