Oceny Toyota Camry VI

Oceny Toyota Camry VI – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Camry VI

~Pete
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Dobre rodzinne auto. Dopracowane mechanicznie; zrobione typowo pod amerykańskiego klienta - cicho, komfortowo, miękko, taki kanapowiec. Jak chce się poszaleć - to można ale żadnej przyjemności z tego nie ma.
~Michał
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Ogólnie nieprzymyślane auto z kupą niedociągnięć!!! Zardzewiała plakietka z napisem Camry na progach. Nieprzymyślany bagażnik. Jakość metariałow i wykonania na bardzo niskim poziomie!!! Naszczęście sprzedałem to \"cudo\" już nigdy prestiżowa Toyota z japońska \"jakością\"
~Bogusław
Sedan 3.5 i V6 VVT-i 275KM 202kW
Samochód perfekcyjny. Motoryzacyjne cudo wyprodukowane przez Japończyków. Jazda tym samochodem to prawdziwa przyjemność. Prosty, niezawodny, komfortowy - co można więcej chcieć.
~Michał
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Bardzo dobre i przestronne auto. Samochód kupiłem w serwisie i po przebiegu prawie 100 tys. muszę powiedzieć, że jest absolutnie bezawaryjny, wygodny i ekonomiczny.
~kwiatek
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
jezdziłem różnymi markami i modelami samochodów ale ten model jest dla mnie najlepszy
~janusz
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Tylko jap. auto- Toyota jest klasą samą dla siebie
~P.
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Fantastyczne auto: Mercedes E klasa to przy nim ubogi krewny, przy czym masz to za połowę ceny Mercedesa.
~matys355@interia.pl
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Podsumowując jest tak na 4,9. Jestem zadowolony i nie mam ochoty sprzedać.
~Michal
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
mam nadzieje, że przyszłe lata z tym autem upewnią mnie w tej ocenie.
~Kaz
Sedan 3.5 i V6 VVT-i 275KM 202kW
W czasie jazdy słychać tylko szum powietrza i ta cicha melodia silnika. (Wyciszenie)