Ocena kierowcy - Toyota Camry VI

Michal, 15 lat temu
Silnik 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Rok produkcji 2007
Toyota Camry VI 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW od 2006 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : jest to auto naprawdę bezpieczne z wieloma systemami bezpieczeństwa, poprzednim autem miałem wypadek więc teraz zwracam na to szczególną uwagę. Wiem, że w toyocie jestem bezpieczny...
mam nadzieje, że przyszłe lata z tym autem upewnią mnie w tej ocenie.
2,4 VVT-i jest silnikiem, którym nie da się za bardzo poszaleć ale wystarcza do dynamicznej jazdy. Dla Bardziej wymagających poleciłbym jednak większy silnik.
automat świetnie dobiera biegi, zmienia je bez szarpnięć i nie chałasuje
auto świetnie się trzyma drogi i jest pewne w zakrętach.
daję trochę na wyrost ze względu na kufer ale może to kwestia przyzwyczajenia...
nic dodać, nic ująć...
To autko pod tym względem jest perfekcyjne, szybko się nagrzewa a klimatyzacja działa naprawdę rewelacyjnie. Czapki z głów przed inżynierami toyoty.
Dla kierowcy rewelacji nie ma, ale wystarczy nawet dla wybrednych. Tył... Nawet najbardziej rosły prezesa nie będzie narzekał.
Zdarza mi się zapomnieć wyłączyć auto, na parkingu na autostradzie pan, który przyglądał się z bliska zwrócił mi uwagę czemu samochód zostawiam włączony? Podczas podróży, cisza.
na taki silnik jestem
Nie widzę teraz innego auta dla siebie, które dałoby mi taki komfort w takiej cenie, może audi, ale jeździ ich tyle, że odnoszę wrażenie, że je rozdają na stacji benzynowej za punkty.
jeszcze nie miałem z tym autem problemów ale z poprzednim nie wyjeżdżałem z serwisu chyba, że do mechanika... Jak na razie nic się nie dzieje i niech tak zostanie :-)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW [l/100km]

10,4