Oceny Toyota Carina IV Kombi

Oceny Toyota Carina IV Kombi – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Carina IV Kombi

Kombi 2.0 121KM 89kW
Toyota Carina IV
Jeżdzę tym samochodem od nowości. Do 350 tys. przebiegu serwisowany w ASO. Póżniej też regularnie w prywatnym warsztacie b. przyzwoitym. Nigdy nie odmówił posłuszeństwa. Dziś jest to 5 razy więcej samochodu niż można za niego dostać pieniędzy.
~Sygnal
Toyota Carina IV
Doskonałe rodzinne auto za niewielkie pieniądze. I w zakupie i w eksploatacji ( nie wiem jak po większym przebiegu). Troche mały kufer (przynajmniej sedan) jak na dziesiejsze czasy lecz jeśli bedzie to dalej jedyny uciążliwy mankament w dalszej eksploatacji - powiem ze auto jest "wyśmienite". Polecam zadbane! egzemplarze.
~Andrzej Siemiński
Kombi 1.6 105KM 77kW
Toyota Carina IV
samochód niezawodny nigdy (przez 7 lat mojej eksploatacji) nie miałem awarii uniemożliwiającej jazdę. Kombi, więc bardzo pakowny i wygodny na dłuzsze wyjazdy mijej 4 osobowej rodziny. pomimo wieku (to Carina II) wciąż ma fajny wygląd.

Usterki Toyota Carina IV

Toyota Carina IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Artur [email protected]
Toyota Carina IV
Generalanie quto qpilem bo potrzebowalem na pare razy duzego, pakownego auta. Ale po 20 kkm... oredko go nie zmienie :) Po prostu - to poczucie niezawodnosci, bezpieczenstwa... TO JEST TO.
Kombi 2.0 121KM 89kW
Toyota Carina IV
gdyby carina e była wciąż produkowana kupiłbym jeszcze jeden egzemplarz => do Avensis się nie mieszcze :)))
~Łukasz
Toyota Carina IV
Jak na date konstrukcji - ideal Konkurencja wypada blado.. (Silnik)
~krayzie
Toyota Carina IV
przeglądy co 5000 km i od lat dosłownie nic się nie dzieje (Bezawaryjność (poważne usterki))