Oceny Toyota Carina IV Sedan 1.6 98KM 72kW 1987-1992

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Carina IV Sedan 1.6 98KM 72kW 1987-1992

~solonyone
Sedan 1.6 98KM 72kW
Polecam auto pomimo wieku. Można je kupić za grosze a jest się pewniejszym niezawodności niż posiadająć paroletmniego francuza. Jeśli jest w dobrym stanie to nic tylko brać i jeździć. O ile kogoś wygląd nie odstrzasza to jest to b. dobre auto również jak na dzisiejsze czasy.
~Arturo
Sedan 1.6 98KM 72kW
Autko Carina II 1,6 z 90r pełna elektyka szyby przód/tył lusterka, tylko szyber manualny, welury bardzo wytrzymałe, na długich trasach może doskwierać niewygoda tak od 700 km ale spora regulacja fotela kierowcy pomorze,
~mike74
Sedan 1.6 98KM 72kW
samochod swoje przejechał i to czuje sie w mocy silnika, na piatce czuje sie brak mocy, po tym przebiegu silnik jest malo szczelny(zawory i cykindy), obecnie nie ryzykuje zostawiania go na biegu na górce bo sie stoczy ;-). Poza tym i tak lepiej chodzi niz inne marki po przebiegu 150 tys.
~KN
Sedan 1.6 98KM 72kW
Jedyny właściciel do roku 2000 pózniej sprzedałem - widzę że dalej jeżdzi, Kupiłem koleny model w 1999 Carinę E obecnie ma 226 000 km jest gorsza od poprzedniej w jakości wykonania. ale ogólnie pozytywnie.
~machala@onet.pl
Sedan 1.6 98KM 72kW
Wiem, że lepszego samochodu już nie kupię. Najlepszym tego dowodem jest, że szukam zadbanej Cariny II...
~REP_@
Sedan 1.6 98KM 72kW
Swietnty samochód ,jak na ten rocznik trzyma sie bardzo dobrze nie zamierzam go jeszcze długo , długo sprzedać no chyba ze trafi sie ladna carina E :)

Usterki Toyota Carina IV

Toyota Carina IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jacek
Sedan 1.6 98KM 72kW
Takich samochodow teraz juz sie nie produkuje, nie do zajechania
~Andy
Sedan 1.6 98KM 72kW
Świetne auto, najlepsze jakie mialem; doskonala dbalosc o szczegoly, niezawodne, bardzo wygodne i zadziwiajaco ekonomiczne.
~romek_l@wp.pl
Sedan 1.6 98KM 72kW
Kupiłem swoją Carinę 4 lat temu z przebiegiem 123 000 km. Przejechałem 100 000 km bez żadnych niespodzianek i mam wrażenie, że bez problemu zrobi następną stówkę.
~michał
Sedan 1.6 98KM 72kW
bardzo duza wytrzymałosc mechaniki oraz materiałów wnetrza (Bezawaryjność (poważne usterki))
Toyota Carina IV Sedan