Oceny Toyota Carina IV Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW 1987-1992

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Carina IV Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW 1987-1992

~mcpilot@o2.pl
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Autko spokojne, miłe i dobrze ułożone. Większość wad, jakie ma moja Carina wynika z beztroski czy wręcz niechlujstwa poprzednich właścicieli. Np. korozja odpływów wody z drzwi... Albo to: auto jest "bezwypadkowe", tzn. bebechy są całe. Ale blacha była "robiona" przez pierwszego właścicela (ja jestem trzeci) dokładnie dookoła i to u baaaaardzo taniego blacharza. Auto jest zmęczone trochę bardziej niż powinno w tym wieku, ale wciąż trzyma dużą...
~gaciu@tlen.pl
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Jak na ten rocznik auta to rewelacja, polecam każdemu kto chce mieć pewny samochód przy którym nie będzie wiecznie grzebał. Trzeba się jednak liczyć ze sporymi kosztami części. Moim głównym problemem jest korozja choć auto jest bezwypadkowe ale można to opanować. Stosunkowo małe pieniądze za solidne auto i ta przestrzeń. Polecam!
3,8
~Koczur
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
dobre auto za rozsądną cenę.Auto bez poważnych kolizji ale poobijane i poprzedni właściciel oszczędził i to bardzo na lakieniku i blacharzu. Ten fakt stanowi jedyny mankament tego autka. Wygodne rodzinne auto z dużym bagażnikiem do którego jast b.łatwy dostęp i co najważniejsze niezawodne jak Mercedes W123.Nigdy nie jest zawalidrogą!!!
~krzyzanowski007@hotmail.com
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Mam tę królewnę od 3 miesiecy i jestem zachwycony.Mimo 10 lat w żaden sposób nie odstaje od nowszych produkcji a w nie których dziedzinach(wykonanie,ergonomia,przestrzeń)nawet je przewyższa.POLECAM!!!
~LCD@wp.pl
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Jest to swietna fura. Jako ciekawostke moge podac ze poprzedni wlasniciel obcial jedna z 2ch koncowek wydechu i dzieki temu po przekroczeniu 3000obr. zaczyna gwizdac jak mysliwiec (na trasie po slyszeniu tego dziweku i spojrzeniu w lusterka inni kierowcy uciekaja do rowu zeby zrobic miejsce :)
~K. Dąbrowski
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Pomimo że samochód ma juz ilkanaście lat sprawuje się doskonale, zużywa bardzo mało taniego paliwa (olej napędowy , około 5,5l/100km nie więcej) bardzo dynamiczny silnik, wspaniały komfort jazdy.Podczas 7-letniej eksploatacji jest mi obce pojęcie awarii samochodu, naprawdę ten model Toyoty Cariny II polecam wszystkim, oczywiście nowych egzemplarzy w sprzedaży nie spotkamy ale używanych egzemplarzy ( zadbanych) też proszę się nie bać.
~Patrzalkin
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Samochód naprawdę jest genialny i nie zamieniłbym go na nic innego.
~Po co to czytasz??
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Super ogrzewanie!! Przy -26c na połowie skali robi się w sam raz!! No i spalanie dobre jak na te gabaryty 5l na trasie OK.
3,5
~rysiaczki@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
ogolnie fajne autko - dobrze wypasione- fuul opcja ( bez poduch)
~gitniak
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
carina 2 wg rzeczoznawcow najmniej awaryjne auto w europie . Potwierdzam, bardzo udane auto.
Toyota Carina IV Sedan