Ocena kierowcy - Toyota Carina IV Sedan

rysiaczki@poczta.onet.pl, 20 lat temu
Silnik 2.0 GLI 121KM 89kW
Rok produkcji 1992
Toyota Carina IV Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW 1987-1992 - Oceń swoje auto
ogolnie fajne autko - dobrze wypasione- fuul opcja ( bez poduch)
silnik jak pszczółka , mocny i mimo ze jeżdże na lpg nie widze różnicy w mocy
mam problemy czasem jak włączam wsteczny to nie wchodzi jak po maśle, ale jak mocniej wycisne sprzegło to wchodzi, podczas jazdy przełączanie biegów nie stanowi kłopotów
niskie zawieszenie powoduje ze pocieram casem przyzjazdach z chodnika na jezdnie, ogólnie prowadzi się sympatycznie , mam povzucie stabinosci na zakrętach
fatalne przednie słupski- zbyt nisko sufit przy wsiadaniu obijam się o głowę (moje 190 cm), na środku przedniej szyby mam lusterko, całość powoduje ze mam ograniczoną widoczność
wszystko pod ręką , wszystkie schowki i przyciski - pod ręką
zimą długo się nagrzewa , i zimą leci srodkiem zimne powietrze wię zamykam srodkowe nawietrzniki, latem cool - jest clima
dla kierowcy mojego wzrostu jest mało miejsca na głowę, mam czasem ją przed szybą, dla pasazerów z tyłu - stodoła
jak wieje wiatr to słychać ale to norma
na gazie bierze mi średnio 11l/100, benzyny 8,1 l
kupiłem kiedy była nadpodaż aut tzn 3 lata temu - w stosunku do ceny 11,5 tys zł mam fajną furkę i nieżle wypasioną
nie mam problemów z odpaleniem
poszły mi sprężyny, od 40 tys. jeżdże na amortyzatorach MONROE i sa super, wymieniałem tylne hamulce, poszło mi ostatnio wspomaganie- nie wiem jeszcze czy pompa czy przekładnia kierownicy, ale czekaja mnie spore wydatki - taka pompka to koszt koło 2 tys zł
Toyota Carina IV Sedan