Lista ocen Toyota Carina V Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW 1992-1997 (27) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kalisus
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Posiadam model bez klimatyzacji wiec opisze ogrzewanie. Zauwazalnie skuteczniejsze w przednim szeregu fotelow niz na tylnej kanapie mimo, iz ze srodkowych otworow na desce rozdzielczej leci tylko letnie powietrze...
~wiwaldi@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Nie mam klimy, więc latem pomagają mi 4 elektryczne szyby i szyberdach. jeśli autko zimą wam słabo grzeje albo wolno się nagrzewa koniecznie sprawdźcie termostat! jego uszkodzenie powoduje też wyższe spalanie
~Koni_omega
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Ja w swojej Toyocie nie odczuwam zimy :) u mnie jest zawsze jak w AFRYCE przynajmniej 37stopni nawet jak są mrozy -20stopni :) W połączeniu z atermicznymi szybami nie ma problemu z parowaniem szyb
~Vtjb
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
To jest najwieksza wada Cariny E. Jest to moja druga carina (poprzednia niestety zostala rozbita :() i w obu jest to samo . Jedynie sytuacje ratuje klimatyzacja.
~carina_KRK
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
w porównianiu z golfem i oplem jest rewelacja. prawie jakbym miał klimię ;) . dmuchawa wieje bardzo sprawnie, dochodzi nawet na tylnie fotele
~maciej
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
zimą szybko się nagrzewa, klima chodzi 10 lat bez przeglądu i działa trochę słabiej niż nowa, ale cały czas w miarę chłodno latem
~Krzysiek
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Nie mam klimy - wentylacja daje radę, zawsze można zastosować chłodzenie na zimny łokieć.
~Tronder
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Tylna szyba bywała zaparowana w zimime, gdy jechalismy w mokre dni. Przód wzorowo.
~truat@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
bez zastrzezen; moze odparowywanie tylnej szyby mogloby byc szybsze
Dziennik kosztów dla Toyota Carina V Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
8,1
9,2
~halinazelku@poczta.tp.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
nawet jadac z tylu jest goracojak zmieniasz filtr pylkowe nie paruja szyby
Toyota Carina V Hatchback