Lista ocen Toyota Carina V Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW 1993-1998 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Calidris
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Świetne auto, szczególnie polecam silnik 2.0, który jest bezkolizyjny gdy np. zerwie się pasek rozrządu. Poza tym nic mi nie brał oleju. po założeniu gazu bierze 0,5l na 10.000 km. Mniejsze silniki ponoć są za słabe do tego auta a wersja na ubogą mieszankę ma awaryjną sondę lambda. Teraz za 5 - 9 tyś. można kupić ten model. poza tym super fotele, w ogóle nie widać zużycia.
~el.jot
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Gdyby samochód nie był zaniedbany dałbym 5, ale stan techniczny kiedy go kupiłem zostawiał wiele do życzenia. Carinę można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach, często kupione w salonie serwisowane w ASO z pełną dokumentacją
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Przy kupnie używanego warto kupić autko dobrze traktowane za nieco więcej niż oszczędzać bo naprawdę warto. Jeśli ktoś dba o ten model to będzie mu służyć przez długie lata
~Jarek Toifl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Droga ja szlag za ten rocznik,ale warto,ja za swoja(93 r) z oplatami,akcyza itp dalem ok.13 tys.a Passata z tego roku mozna kupic za ok 8-9 tys,ale nie zaluje ani troche.
~Warszawa-Poznań - 2godziny
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Bardzo dobra jkosc za ta cenę. Ceny oryginalnych częsci i serwisu to jakies żarty,chociaz czasem jak jest jakaś promocja to możan auto dać do serwisu autoryzowanego.
~artur08ys@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
za 5 tysiakow nic lepszego jesli chodzi o wielkosc i przyspieszenie sie nie kupi w dobrym stanie
~PA!well
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
njawieksza wada sa ceny oryginalnych czesci zamiennych, a podrobki nie wytrzymuja tyle co oryginaly:(((
~elmateuchci@gmail.com
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Jedyny tak bezawaryjny samochód w nieadekwatnie niskiej cenie :)
~kielt
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
za te pieniądze 10 tys. co to jest drodzy państwo.
~artur08ys@wp.pl
szybszego kombiaka made in japan za 5,5tys chyba nie kupi