Lista ocen Toyota Carina V Kombi 2.0 TD 83KM 61kW 1996-1998 (8)

~Grzegorz
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
W mojej rodzinie od 2008 roku. Sprowadzone z Holandii licznik pewnie przekręcany a chodzi jak złoto, naprawdę polecam. Solidna Japońska robota, będę go miał aż się nie rozleci (pewnie jeszcze z 5-6lat) z tego co wiem ten model w tym roczniku składano w Anglii.
~Joker
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Samochód oszczędny , daje bardzo dobre warunki podczas jazdy. W latach produkcji był na pierwszym miejscu w TUV.
~konrado888@wp.pl
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Toyota jest super!! Jestem młodym kierowcą, to mój pierwszy wóz. Jeżdżę nim razem z tatą i nie narzekamy. Nigdy nas nie zawiodła, jest bardzo komfortowa a przy tym oszczędna i cicha. Może śmiało konkurować z terenówką. Wyjechałem nią z półmetrowego błota i to pod górkę ;) a inni niemieckimi cudami tam grzęźli i czekali na przednionapędowy ciągnik ;) Gdyby tylko blachy były lepsze i moc trochę większa. Ale nie jest źle. Polecam to auto dla osób...
~pikokoszka@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Nie jest to nowy D4D, ale jak na ten silnik to bardzo dobrze, w stosunku do Corolli 1.8 D to widać dużą różnicę (Silnik)
3,3
~Adam W.
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Kle, kle, klekot. Ledwo jedzie, na autostradzie 140 i wyje jak zarzynana krowa. Pali jak na diesela sporo. (Silnik)
~mrk
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
elastyczny. kulturalny. troche slaby jak na te rozmiary (Silnik)
~mrk
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
elastyczny. kulturalny. troche slaby jak na te rozmiary (Silnik)
~pikokoszka@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Pali zawsze za pierwszym razem, do 130-140 jest dość cicho (Silnik)
Toyota Carina V Kombi