Lista ocen Toyota Celica VII 1.8 16V VT-i 143KM 105kW 1999-2006 (46) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawell24
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Wyciszenie jest kompletnie beznadziejne. Najgorsze jakie można sobie wyobrazić, jadąc autostradą możecie wyłączyć radio bo nic nie słychać, mówię całkowicie poważnie. Radio słychać do 120 normalnie do 140 słychać, że coś tam dudni ale nie da się już rozpoznać utworu a powyżej 160 nie słychać już radia w ogóle. Jeżdżę również sportowym motocyklem po przelocie z predkościami dochodzącymi do 300km/h jestem tak samo ogłuszony jak po jeździe...
~Paweł
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
hehe... i to jest to co mnie najbardziej denerwuje. Przepraszam bardzo a jakie wyciszenie? Głośno !!! Minus minus minus wielki!!! W trasie zawsze muszę podgłaśniać radio, że się nie denerwować tym szumem. (choć nie jestem typem - zimny łokieć, muza na full) Ten hałas podczas jazdy jest ciężki do zniesienia. Mogli się bardziej postarać.
~Ewelina
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
No i tu jedyny problem, który też da się rozwiązać. Jest dosyć głośno ale nie od pracy silnika ale od hałasu z zewnątrz i plastików ocierających się o siebie, gdyż wszystko jest na okrągłych zatrzaskach które skrzypią. U mnie gąbka rozwiązała ten problem a zatrzaski wymieniłam na nowe a jak teraz wzmacniacz pięknie gra :)
~Jester from hell
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Tragedia, powyżej 100 km/h nie daje sie rozwiać. Słychać każdy kamyczek, wyciszenie wnętrza jest praktycznie zerowe, czasem ciężko odróżnić stuki na zewnątrz od czego w bagażniku. Bagażnik wyłożony plastikami, cały czas coś trzeszczy na naszych dziurach.
~Leman
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Nie jest to limuzyna, Ale jak Dla mnie jest w sam raz. Przy większych zakresach obrotów pięknie słychać wydech i silnik. Odgłosy z zewnątrz, dość dobrze wutlumione
~celica gt
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
pisza niektorzy ze ma slabe wyciszenie.... ale jak ktos kupuje takie auto to nie po to zeby go nie bylo slychac... jak komus nie pasuje to moze sobie kupic babskie TT
~Martini
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Yyyy, a o co chodzi...?;) Głośno jak w odrzutowcu...silnik, kamyczki na blotnikach...wszystko słychac, na trasie albo radio, albo hełmofony na głowe do rozmów z pasażerem.
~Skoczu
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Najsłabszy element pojazdu, raczej głośno. Dla osób przesiadających się z limuzyn będzie za głośno, dla osób lubiących sportowe samochody, w sam raz.
~BIG MELUS
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Wyciszenie jest w porządku ps mam nowe szerokie opony wiec strasznie szumią dosycć nieprzyjemny dźwięk lecz można się po czasie przyzwyczaić.
Dziennik kosztów dla Toyota Celica VII 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
8,6
9,4
~calrissian
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Jechać coupé i nie słyszeć silnika? Do 3tyś jest dość cicho przy tych obrotach na 6 biegu ~120 kmh ale im wyżej wykręcasz tym przyjemniej brzmi :)