Lista ocen Toyota Corolla Cross (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~divenow
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
Masakra. Podłokietnik pochodzi z Cariny E rocznik1992 (naprawdę był identyczny!) Nie wiem jak w XXI wieku można zrobić tak niewygodne fotele. Trasę ok. 500km odważyłem się pojechać raz i nie mam ochoty powtarzać. Miejsca nie wiele więcej niż w Yarisie, ale trudniej się wsiada za kierownicę. Jest i pozytyw - nowy system multimedialny nareszcie dorównuje innym markom.
~krisar
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
Wszystko na miejscu, dużo manualnych przycisków, ładowarka indukcyjna dużo USB, wyświetlacze dobrej jakości wady - brak regulacji wysokości fotela przedniego pasażera, mało schowków przy kierowcy krótki podłokietnik
~manioh
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
Ergonomia jak to w SUV-ie można by pomyśleć że auto jest jakoś mocniej narażone na podmuchy wiatru od niższych aut lecz ja tego nie udczuwam albo nie zwracam na to uwagi :) sam nie wiem
~Adam
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
Wszystko pod ręką i proste w użyciu. A najczęściej używane są jako przyciski i nie trzeba naciskać "milionów" ekranów na panelu dotykowym.
~Adam
~Mario
SUV 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Poręcznie, nawet ekran zegary fajne. Brak obfitych menu tylko na plus w końcu prosto, ale nowocześnie. Wszystko pod ręką, sprawnie
~Andrzej
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
wszystko na miejscu no może poza gniazdem USB. Dlaczego jedno?
~modern family
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
wszystko pod reka i prosto.
~Tomasz Bielecki
Słabo niewygodne fotele
~Tadek
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
Nie ma sie do czego przyczepić