Lista ocen Toyota Corolla Cross (12) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~manioh
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
Jak to mówią hybrydą trzeba umieć jeździć. Jak ktoś ma ciężką nogę no to mu będzie głośno. Przy płynnej jeżdzie jest przyjemnie cicho. Przy prękościach powyżej 130-140 km/h jest głośniej, wiadomo ale nie głośniej niż w moim dotychczasowym aucie z silnikiem diesla
~krisar
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
Do 90 km/h jest ok, 120 km/h słychać szumy 140 km/h jest głośno.Głośno też jest przy gwałtownym wciśnięciu pedału gazu.Generalnie podobnie do innych toyot klasy C. link do pomiarów https://www.youtube.com/watch?v=N6ylEDY_qtk
~DOCENT11
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
Nie wiem czemu tyle sie pisze o wyciszeniu, porównywałem Lexusa i tam rewelki też nie ma a cenowo różnica, w mieście mało co słychac, Śmieszne tylko że maska nie wyciszona a otwory mocujące wyciszenie jest
~Andrzej
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
Przy spokojnej jeździe jest cichy. Większa prędkość to i większa głośność Należy pamiętać, że to jest samochód rodzinny i jest spoko.
~Mario
SUV 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Nie ruszam, można wygłuszać i będzie już rewelacja tylko jak ktoś miał japońce to wie, że tak mają od pół wieku
~Adam
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
Auto ciche i przyjemne a jazda na utostradzie z prędkością 150km/h nie powoduje utraty słuchu :-)
~Adam
~modern family
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
w eksploatacji miejskiej nie zauważyłem nadmiernego hałasu.
~divenow
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
Słabo, ale tego akurat byłem świadom
~Tomasz Bielecki
SUV 2.0 Hybrid Dynamic Force 197KM 145kW
Źle bardzo źle, to jest bardzo głośny samochód.