Lista ocen Toyota Corolla Verso E120 1.6 i 110KM 81kW 2001-2007 (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bob
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Ergonomia - OK, jedynie funkcje dźwigienek kierunkowskazów i wycieraczek są zbyt przeładowane przeróżnymi funkcjami. Ale można się przyzwyczaić. Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach - w każdej wersji - naprawdę można znaleźć wygodną pozycję. Karta zamiast kluczyka - bardzo dobry patent. Tablica rozdzielcza - a´la LEXUS , naprawdę bardzo przyjemna, niemal kosmiczna i bardzo czytelna.
~LORD_WOJT
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Wszystko na swoim miejscu, w zasięgu ręki. Dużo schowków. Kierownica skórzana, wielofunkcyjna. Urządzenia pokładowe i ich rozmieszczenie są intuicyjne. Szybko można się w tym aucie odnaleźć.
~fafik
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Komfort jazdy jest bardzo wysoki. Fotele przednie są bardzo wygodne, funkcjonalne są oddzielnie podłokietniki. Z tyłu nie siedziałem ale dzieci (już wiekowo dorosłe) są zadowolone, mają dużo miejsca i wygodę.
~szczerty
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Tu akurat całkiem niezłe.Duży schowek główny, dużo mniejszych schowków i przydatne patenty jak schowek w suficie na okulary, schowki pod podłogą itp. Bagażnik może nie za duży i te mocowanie rolety...
~seba
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Ok. Mnóstwo schowków, z tyłu każdy fotel oddzielny, można je dowolnie regulować - dla mnie ważne przy małych dzieciach w długiej trasie. Doskonałe wpinanie fotelików w Isofix.
~Mirek
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Prawie same plusy. Wadą jest sposób reg. oparcia przednich siedzeń - trzeba się napompować, żeby odchylić się do tyłu, a potem to samo z powrotem.
~Koniu
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Wszystko na swoim miejscu. Sterowanie z kierownicy wygodne, obsługa klimatyzacji i innych intuicyjna.
~Marcin
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Dla mnie bomba - nawet w porównaniu z idealnymi pod tym względem vv któe miałem okazję użytkować
~Marcin
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Wskaźniki wyraźne, wszystkie przełączniki w zasięgu ręki. Zdecydowanie na plus

Toyota Corolla Verso E120 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Doctor_Pitt
Verso 1.6 i 110KM 81kW
brak oświetlenie bagażnika po otwarciu, to minus... ale poza tym jest OK...