Lista ocen Toyota Corolla Verso E120 1.6 i 110KM 81kW 2001-2007 (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fafik
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Auto w środku jest znacznie większe niż się wydaje z zewnątrz. Na prawdę sporo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Bagażnik mógłby być większy, ale ja jestem przyzwyczajony do dużych - w drugim samochodzie mam ponad 500 litrów i ten w Verso na dalsze wyjazdy jest dla mnie za mały. Wskaźniki są na swoim miejscu a jakość materiałów wykończeniowych jest wysoka. Jedynie obsługa climatronika jest nieco zagmatwana - za dużo przycisków i różnych...
~szczerty
Verso 1.6 i 110KM 81kW
No i tu największy plus- właśnie dlatego kupiłem ten samochód. Siedzi się wysoko i bardzo wygodnie.Nie lubię samochodów gdzie wpadam w fotel a kolanami zasłaniam sobie uszy.To Toyotka przejeżdżam 500km bez postoju i wogle nie czuje zmęczenia.Miejsca z tyłu jest tyle,że pod nogami mogę swobodnie 2 trupy położyć ;-)
~Koniu
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Nic dodać, nic ująć. Ciężko o więcej przestrzeni z przodu. Z tyłu pomiędzy dwoma fotelikami na środkowym siedzeniu dorosła osoba da radę, ale raczej na krótszych odcinkach. Bez fotelików dziecięcych wystarczy miejsca dla trzech dorosłych osób nawet na dłuższą podróż.
~LORD_WOJT
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Przestrzeni jest mnóstwo. Auto wręcz idealne dla 5 osobowej rodziny. Trzeci rząd siedzeń trzeba traktować jako awaryjne dla dorosłych na krótkie trasy. Dla dzieci w sam raz. Bagażnik wystarczający. Wózki, zakupy itp. rzeczy spokojnie się mieszczą.
~bob
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Przestrzeni jest naprawdę dużo - z przodu siedzi się bardzo wygodnie, wręcz z odrobiną luksusu. Z tyłu nie wiem, siedziałem tylko dwa razy, ale miejsca nad głową i na nogi jest mnóstwo. Siedzenia dobrze wyprofilowane i bardzo wygodne.
~Doctor_Pitt
Verso 1.6 i 110KM 81kW
jeśli ktoś jeździ takim autem i wymaga luksusów i nieograniczonej przestrzeni, to chyba się pomylił... dla mnie (192cm) jest wygodnie i wszystko w zasięgu...
~Marcin
Verso 1.6 i 110KM 81kW
nikomu nie będzie ciasno - łącznie z bagażem. W porównaniu z dużym Mondeo wypada o niebo lepiej. Scorpio może... Oglądałem wersję kombi - ciężarówka
~Pan Łoś
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Trzeci rząd siedzeń to jakaś kpina, ale poza tym jest przestronnie. Stosunkowo mały bagażnik.
~Marcin
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Przestrzeń do podstawowy atut Toyotki. Miejsca z przodu pod dostatkiem, z tyłu wygodnie dla pasażera.
~Tom
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Miejsca jest ful.Tylna kanapa przesuwa się do przodu zwiększając przestrzeń bagażnika.