Lista ocen Toyota Corolla Verso E120 1.6 i 110KM 81kW 2001-2007 (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LORD_WOJT
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Wersja Luna ma to co potrzebne w codziennym użytkowaniu. Klimatyzacja, pełna elektryka, podłokietnik, dobrej jakości materiały wykończeniowe. Nagłośnienie jest dobrej klasy. Można bez problemu zamienić na coś z panelem dotykowym. Konsola środkowa jest modułowa więc jak ktoś chce nie ma problemu zamontować tablet na Antku albo sprzęt wysokiej klasy. Miejsca jest dużo nawet dla dwumetrowca. Auto wystarczająco ciche. Subiektywne wrażenie większej...
~fafik
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Widoczność do przodu jest bardzo dobra. Nie wiem dlaczego niektórym przeszkadzają przednie słupki. Widoczność do tyłu jest gorsza. Ja cofam patrząc przez tylną szybę i nie czuję się komfortowo na parkingach. Za to oba boczne lusterka są genialne. Bardzo duże, dziecinnie łatwo i szybko ustawne (elektrycznie), pozwalają szeroko obserwować w trasie co się dzieje za samochodem po bokach.
~bob
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Siedzę wysoko i mam bardzo dobrą widoczność do przodu i na boki. Przednie słupki nieco zasłaniają widok, natomiast widocznośc do tyłu jest niezadowalająca. Na szczęście lusterka są OK i można w miarę normalnie manewrować, ale dla mało wprawnego kierowcy parkowanie tyłem będzie kłopotliwe. Obniżam ocenę za widocznośc do tyłu.
~szczerty
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Hm...Niby duża przednia szyba,ale do tyłu już gorzej.Przedniej maski też nie widać i trzeba się przyzwyczaić.Słupki też trochę przeszkadzają(szczególnie od strony kierowcy) i na krętych górskich dróżkach trzeba uważać, ale i tak jest bardzo dobrze
~Koniu
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Jak w autach MPV, doskonale. Widać wszystko z każdej strony. Duże szyby, podwyższone auto. Ciężko o lepszą widoczność, no może e Oplu Agili pierwszej generacji.
~Marcin
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Auto jest przestronne i widoczność jest naprawdę doskonała. Jedyny minus to przedni słupek, który ogranicza delikatnie widoczność przy skręcaniu.
~Marcin
Verso 1.6 i 110KM 81kW
no cóż - do przodu jest ok, do tyłu są lustra. Dla mnie to pestka ale obiektywnie w porównaniu z resztą tylko 3+
~Daniel Warszawa
Verso 1.6 i 110KM 81kW
głośno szybko tłumiki się przepala średnio co 50 tyś ale to chyba od gazu. i tak powyżej 100km/h głośno
~Pan Łoś
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Troszkę na serpentynach i mieście przeszkadza słupek lewy przedni.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla Verso E120 1.6 i 110KM 81kW
9,1
~ackleycc
Verso 1.6 i 110KM 81kW
To duzy samochod,troche ciezko jest parkowac w waskich uliczkach.