Oceny Toyota Corolla V

3 oceny

Najnowsze oceny Toyota Corolla V

~bmb2006@onet.eu
Sedan 1.8 D 58KM 43kW
samochód sprawdził się bardzo dobrze, tę markę polecam każdemu, kto nie jest zdecydowany w wyborze. Do tego samochodu lejesz paliwo i jedziesz. Nic cię nie interesuje. Oczywiście pilnujesz corocznych przeglądów. No i wiadomo olej, filtry itp. Jak będziesz o niego dbał, on ci to wynagrodzi. Najlepiej się czuje na trasie.
~Robert
Hatchback 1.8 D 58KM 43kW
Jestem bardzo zadowolony z mojej Toyotki. Auto od nowości jest w rodzinie i wszyscy sa z niej zadowoleni. jezeli ktos potrzebuje tanie i dobre autko to polecam. Jedyne zastrzezenie ze blacha sie troche sypie.
~Rts502
Sedan 1.8 D 58KM 43kW
Super aułko prawie jak rajdówka. Mega szybkie. ogólnie nie do zajechania pancerny diesel. Fajnie strzela sie ze sprzegła.
4,1
~mazur
Sedan 1.8 D 64KM 47kW
Kawał czasu ma to autko już za sobą i turla sie bez problemów. Jestem trzecim właścicielem, i znam pozostałych dwóch, wiem że nigdy nikogo po drodze nie zawiodło..
~Edapoch@o2.pl
Sedan 1.8 D 58KM 43kW
szkoda że ten model już nie jest produkowany- to bardzo udany model godny uwagi o zgrabnej sylwetce.
~valdbeat@msn.com
Sedan 1.8 D 58KM 43kW
Gdyby nie słabe zabezpieczenie antykorozyjne blach, to ten samochód jest praktycznie nie do zdarcia. Prawie na pewno następne auto to będzie Toyota, ale marzy mi się model Camry!
~vitalio@polbox.com
Sedan 1.8 D 58KM 43kW
auto niezawodne, super się prowadzi, silnik daje komfort jazdy mimo niewielkich mocy, szkoda tylko że ma tyle lat bo zaczyna ją nadgryzać ząb czasu.
3,8
kupię TOYOTĘ, TO PEWNE!!
3,6
~robaki@gmail.com
Hatchback 1.3 75KM 55kW
jak sie poobklada tu i owdzie wata to jest ciszej ;) (Wyciszenie)