Oceny Toyota Corolla VI Coupe

Najnowsze oceny Toyota Corolla VI Coupe

4,1
~tsenre1@o2.pl
Coupe 1.6i 105KM 77kW
samochód jaki posiadam jest to amerykańska wersja Toyoty Corolli czyli Chevrolet Geo Prizm. Zużycia paliwa jakie podawałam jest to zużycie gazu a z uwagi na to, że jest to automat. zuzycir to jest nieco wyższe. Jeżdząc po mieście z klimatyzacją lub bez zawsze pali mi 13 litry gazu. Do chwili obecnej jestem bardzo zadowolony z tego samochodu
~MajkelAngelo
Coupe 1.3 i 82KM 60kW
bardzo bardzo dobrze bo mimo wieku autko minimalnie wzięła rdza tylko na progu przy tylnym prawym kole ogólnie praktycznie bezawaryjnie, praktycznie bez rdzy... jeśli autko będzie szanowane z pewnością posłuży na długie lata
~jetecki
Coupe 1.6i 105KM 77kW
auto prawie doskonałe i całkowicie niezawodne -nigdy nie odmówiło mi jazdy !
~BuBu
Coupe 1.3 75KM 55kW
W sumie polecam - cena lepsza od golfa, ładniejsza, pewniejsza, szybsza (dużo!!!), może ciut więcej pali (ale tylko gaźnikowa), za to nie wydaję na często mechaników:-)
~Tomek Syrek
Coupe 1.8 D 64KM 47kW
Auto stare ale jare, elastyczny oszczędny i bezawaryjny silnik. Sporym mankamentem są wibracje na wolnych obrotach i głośna praca silnika.
~Jan
Coupe 1.3 i 82KM 60kW
naprawdę niezawodna z tanimi choć nie oryginalnymi częściami.

Usterki Toyota Corolla VI

Toyota Corolla VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~artech3.wp.pl
Coupe 1.8 D 64KM 47kW
Toyka jest de best. troche drogie części i trudno znaleźć podróbki do tego rocznika(amortyzatory - zgroza - tył 306 zł/sztuka) ale za to rzadko się psuje i wychodzi taniej niż inne
~Tomasz Szymański tsgary@wp.pl
Coupe 1.3 75KM 55kW
W odniesieniu do wieku i innych pojazdów (w tym roczniku)
~bruno@tigana.pl
Coupe 1.8 D 67KM 49kW
To jest najlepsze auto jakim zdarzyło mis się jeździć.
~Fan
Coupe 1.6 GTi 116KM 85kW
Rewelacja, bardzo wysoka kultura pracy oraz elastyczność- 1.6 po prostu stworzony do tego auta.Moja Corolka przy przebiegu 190000 miała już tendencję do podbierania niewiele oleju,podobno to standard w tym samochodzie.Mimo wszystko z silnik daję piątkę (Silnik)
Toyota Corolla VI Coupe