Lista ocen Toyota Corolla VII Hatchback (181)

4,1
~TG_1993
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Idealne w swej prostocie. Pomimo rocznika mam wrażenie, że wyprzedziła nowe generację. Zdecydowanie najlepsze ekonomiczne auto z możliwych. (Moja wersja niestety z wyposażeniem gorszym niż w yarisce czy innych Tico)
~eosrulez
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Auto w rodzinie od 3 lat, kupione w 2012 roku, od starszej Pani, która przejęła auto po zmarłym mężu (pierwszy właściciel). Jedyny mankament to blacharka - auto miało różne przygody, w końcu z wiekiem człowiek refleks traci :). Mimo to, silnik zdrowy i bezawaryjny z oryginalnym przebiegiem (przy kupnie 118 tysięcy, teraz - ponad 138). Auto w tym roku przejąłem ja, choć sam jeździłem nim od czasu do czasu. Z wyposażenia to kompletny golas! Poza...
~Castillon
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Auto w wersji liftback raczej dla spokojnych kierowców, 5 osób plus zwykły bagaż znikają bez śladu we wnętrzu, choć komfortu Lincolna tam nie ma, silnik to wzór ekonomii i niezawodności, reszta podzespołów zrobiona po prostu dla ludzi, nie dla mechaników. Ponadczasowa linia nadwozia, do dzisiaj ładna. Niestety model właściciela o nazwie Dureń potrafi zepsuć i to. Pojemność mylna, spokojnie na autostradzie dociągałem do 195 km/h jadąc...
3,5
~Vissan
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Dobry materiał na pierwszy samochód. Można znaleźć przyzwoity egzemplarz poniżej 6 tysięcy złotych. Moim zdaniem nie warto ładować się w pozornie atrakcyjne sprowadzane, lepiej poszukać krajowego egzemplarza z udokumentowaną historią. Nie bać się wysokich przebiegów, ale raczej do 150 tysięcy.
~miniek
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, świetne auto jako pierwsze dla młodego kierowcy. Nie narazi go na koszty związane z awariami. Koszty esploatacji (paliwo, oleje, filtry, świece) też są na przyzwoitym poziomie. Nie ma co wierzyć w bardzo wysokie ceny części Toyoty, o ile nie zależy nam na oryginałach, bo i po co pchać takie w 13 letni samochód?
~Michał
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Ten samochód jest perfekcyjny. Jeśli ktoś szuka auta do miasta i na trasę, do tego ma rodzinę 3, 4 osobową to niech się nie zastanawia. Koszty eksploatacji są śmieszne. Silnik rewelacyjny. Komfort jazdy jak na owe lata bardzo przyzwoity. Do tego ta niezawodność. Przyznam, że to zawsze był dla mnie największy argument. Rano zawsze odpala za przekręceniem kluczyka. Nawet po -20. Spokój jaki daje Corolla na trasie jest nieoceniony. Mimo, że autko...
~Aaandrzejek
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Gdyby produkowali ten samochód do dziś (np. po jakimś liftingu) to bym go kupił.
~Miniek
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Ogólnie jestem zadowolony, jednak zastanawiałbym się przed ponownym kupnem tego samochodu. Nie do końca zadowala mnie spalanie. Niedługo przerzucam się na Seata Toledo II 1,9 TDI. Wszystkie uwagi zawarłem w pełnej ocenie. Link poniżej | \|/ '
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Nic ponad w/w drobiazgi nie wymagało wymiany, ani ukł. wydechowy, amortyzatory mają dalej ok. 70% skuteczności. Rewelacja! Takie tanie w eksploatacji wozidełko z punktu A do B, bez emocji, bez mocnego silnika, ale z genialną niezawodnością. Idealny przyjaciel na lata.
~Zbyszek
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Ogólnie bardzo lubię ten samochód, jeśli kogos oczywiscie nie dziwi że można lubić auto.
Toyota Corolla VII Hatchback