Oceny Toyota Corolla VII Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW 1995-1997

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Corolla VII Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW 1995-1997

~kolo41
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Posiadam ta Toyote Corolle od 2 lat. Po zakupie wymieniłem od razu wszystkie filtry, płyny i oleje(silnik i skrzynia automatyczna), zrobiłem także rozrząd. Mam w tym samochodzie zainstalowaną instalacje LPG (Zenith)która sprawuję się bezproblemowo. Czasem jak jest zimno i się powoli jedzie to szarpie przy przełaczeniu, ale po zmianie filtrów jest wszystko dobrze. Co zrobiłem w tym aucie: wymieniłem dwie żarówki oświetlające rejestrcję,2...
~Michał
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Ten samochód jest perfekcyjny. Jeśli ktoś szuka auta do miasta i na trasę, do tego ma rodzinę 3, 4 osobową to niech się nie zastanawia. Koszty eksploatacji są śmieszne. Silnik rewelacyjny. Komfort jazdy jak na owe lata bardzo przyzwoity. Do tego ta niezawodność. Przyznam, że to zawsze był dla mnie największy argument. Rano zawsze odpala za przekręceniem kluczyka. Nawet po -20. Spokój jaki daje Corolla na trasie jest nieoceniony. Mimo, że autko...
~blazejgrabski@o2.pl
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Corolla 7 generacji (E10) nie zachwyca osiągami, poziomem hałasu, ani przestronnością wnętrza, ale proszę mi wierzyć na słowo, jeśli ktoś potrzebuje taniego, nie dużego auta do poruszania się po mieście i nie interesuje go bieganie po warsztatach mechanicznych powinien zwrócić uwagę właśnie na tę markę. Pewnie większość z Was powie teraz, że "trafił mu się dobry egzemplarz, a na dodatek wyolbrzymia..." Może jest w tym trochę racji... Bo trafił...
4,1
~p9557
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Dobre auto na początek. Z tym silnikiem zbytnio nie poszalejemy, ale również i nie zbankrutujemy. Spalanie w mieście z klimą ok. 8-8.5 litra. Poza miastem pali ok. 5,5 litra również z AC. Ceny części podobne jak do wieśwagena, więc nie jest tak źle. Jakość wykonania wnętrza- perfekt. Nic nie trzeszczy, w dodatku na desce i drzwiach mamy miękkie plastiki. Minus za rudą, która lubi podgryzać nasze rolki.
3,5
~Vissan
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Dobry materiał na pierwszy samochód. Można znaleźć przyzwoity egzemplarz poniżej 6 tysięcy złotych. Moim zdaniem nie warto ładować się w pozornie atrakcyjne sprowadzane, lepiej poszukać krajowego egzemplarza z udokumentowaną historią. Nie bać się wysokich przebiegów, ale raczej do 150 tysięcy.
~http://www.autocentrum.pl/?FF=898
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Jako pierwsze auto, do miasto i niedalekie wyjazdy idealne. Mam do niego zaufanie, wiem, że na pewno odpali i dowiezie mnie tam gdzie musi, dobrze radzi sobie w upałach i przy dużych mrozach. Z uwagi na przebieg dolewam 300 ml oleju na 1000 km.
~miniek
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, świetne auto jako pierwsze dla młodego kierowcy. Nie narazi go na koszty związane z awariami. Koszty esploatacji (paliwo, oleje, filtry, świece) też są na przyzwoitym poziomie. Nie ma co wierzyć w bardzo wysokie ceny części Toyoty, o ile nie zależy nam na oryginałach, bo i po co pchać takie w 13 letni samochód?
~Miniek
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Ogólnie jestem zadowolony, jednak zastanawiałbym się przed ponownym kupnem tego samochodu. Nie do końca zadowala mnie spalanie. Niedługo przerzucam się na Seata Toledo II 1,9 TDI. Wszystkie uwagi zawarłem w pełnej ocenie. Link poniżej | \|/ '
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Nic ponad w/w drobiazgi nie wymagało wymiany, ani ukł. wydechowy, amortyzatory mają dalej ok. 70% skuteczności. Rewelacja! Takie tanie w eksploatacji wozidełko z punktu A do B, bez emocji, bez mocnego silnika, ale z genialną niezawodnością. Idealny przyjaciel na lata.
~retal@wp.pl
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
ogólnie samochód zasługuje bez dwóch zdań na miano najbardziej bezawaryjnego samochodu na rynku. Poza wymianą oleju i rozrządu oraz profilatyczną wymianą świec i przewodów wysokiego napięcia nic nie było robione bo nie ma takiej potrzeby. Tylko lać i jeździć - polecam każdemu kto nie chce mieć problemów z samochodem.
Toyota Corolla VII Hatchback