Lista ocen Toyota Corolla VII Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW 1995-1997 (13) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rogu22@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Autko, które posidam ma na prawdę dobre wyposażenie: 2x airbag, elektryczny szyberdach, klimatyzacja, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, wskaźnik naładowania akumulatora, itd.. Jeżeli chodzi o silnik to jest on naprawdę wytrzymały. Samochód ma przejechane w tej chwili około 300 000 (nie wiem czy nie był kręcony) i jest eksploatowany dosyć intensywnie. Robię nim tygodniowo około 900km i uwierzcie mi, że nie jeżdżę jak emeryt. Redukcja...
~Panther
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Ogolnie auto sympatyczne, fajnei sie prowadzi, ma dobre osiagi , spalanie mogloby byc nizsze ale jest do zaakceptowania, poki co auto mam od niedawna i takie rzeczy jak zawieszenie po 250 tys domagaja sie juz remontu ale poki co da sie jeszcze jezdzic, urok wiekszosci toyot to pragnienie na olej - i nie jest to wina uszczelki pod glowica - prawie kazda toyota powyzej 100k km przepala olej w ilosci okolo 1 l na 5000 km. Wiec dla osob...
~arulio@go2.pl
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Jestem zachwycony tym autkiem-spelnia z nawiązka moje potrzeby.Pewnosc i zaufanie.Miasto czy trasa-ten samochod to chyba idealny wybor-polecam z czystym sumieniem. Jako ciekawostke dodam ze moja poprzednia Corolla rocznik ´88 w dniu gdy ja sprzedawalem miala na liczniku prawie 0,5 mln km,nauczyla jezdzic 5 nowych kierowcow, wymienialem tylko materialy eksploatacyjne i raz pompe wodna a nastepny wlasciciel jest zadowolony z zakupu jedyna...
~apaciorek@go2.pl
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Jest to moja druga corollka, pierwszą (1,3; 90 r. htb) jeżdziłem dwa lata przebieg 85 - 130 tys. koszt jedynej naprawy 50 zł. Tą, którą jeżdżę aktualnie mam od nowości. Egzemplarz bez awarii. Klocki i tarcze z przodu jeszcze oryginalne, podobnie akumulator - samochód stoi pod chmurką. Miałem do dyspozycji opla vectrę - koszt przeglądów nieporównywalny 5 do 10 razy drożej zależnie od rodzaju usterek w oplu
~tsadecki@hotmail.com
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Jezdze autkiem 5 lat, w zasadzie leje tylko paliwo, robie przeglady i zmieniam olej. Polecam wszystkim automat- to bzdura, ze automaty psuja sie i sa trudnosci z naprawa-nie psuja sie wcale! A specjalistycznych warsztatow zajmujacych sie automatami jest juz dosc duzo.
~Sensej
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Mam także małego francuza 106 (nie narzekam) ale Toyota ma w sobie magnes. Po prostu fajnie jeżdzi. Dopasowana do kierowcy. Człowiek jadąc czuje że panuje nad każdym kawałkiem blachy w tym aucie.
~Asia
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Auto bezawaryjne najlepsza generacja jak wyszła do tej pory.Do dam tylko że jest to wersja amerykańska ,skrzynia automatyczna 4 biegowa.Auto naprawde godne polecenia.POLECAM
~Marek Szot msz@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Za całość ocena b.dobra auto jak najbardziej udane można sobie tylko życzyć innych tak udanych modeli.Przejechane 175000 km bez wymiany rozrządu,To o czymś może świadczyć.
~Macio
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
swietne auto o bardzo dynamicznym silniku, leciutkie, dobre dla mlodego czlowieka sprawgnionego sportowych przezyc, jak i dla tatusia z rodzinka na karku, na pewno mozna na nim polegac
~rzeszowiak
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Jeżeli ktos jest teraz przy kupnie i się zastanawia to nie ma co. Polecam dieselka lub 1600 16V. Daje naprawdę dużo frajdy.
Toyota Corolla VII Hatchback