Lista ocen Toyota Corolla VII Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW 1991-1997 (21)

~Seba
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Ogólnie jestem bardzo niezadowolony z tego samochodu, że go kupiłem, ale zadowolony, że go mam. Już wyjaśniam. Po tej corolli mam duży uraz do innych samochodów. Obecnie mam prywatnego passata b5 po lifcie i trzy auta firmowe fusiona(roczny), fokusa(trzy letni) i smarta (7 letni) oraz tą nieszczęsną corollę. Corolla jest autem zapasowym, a robimy nią więcej kilometrów niż pozostałymi samochodami. Sprzedaje tą corollę już od kilku lat, ale...
~hustller
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Corolla jest moim pierwszym samochodem to nią tak na prawdę nauczyłem się jeździć brakuje mi w niej ABS ale daje rade w zimę, nie ma problemu z paleniem zawsze odpali:) najwięcej jechałem 170 km/h i myślę ze jeszcze by poszło. No ale niestety wchodzi mi rudy w błotniki poza tym mój samochód jest po jakimś poważnym wypadku bo jak malowałem jego to wszędzie była szpachla ale to szczegół motor jest zdrowy w miarę:)nie bierze mi oleju:) i jest...
~wygibunda
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Samochód o pięknej linii nadwodzia , wspaniałym zawieszeniu , niezawodnym silniku aleczkolwiek nie jest doskonały , mało polotu we wnętrzu , kilka koni więcej by nie zaszkodziło , z powodu pojemności 2.0 ubezpieczenie dla młodego kierowcy jak ja jest wysokie a spalanie jednak lekko przekracza standardy CR czy PD bo by spalił 5 litrów to nie jest tak łatwo
3,7
~malutki_18@wp.pl
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Mimowielu błędów jakie poczynili konstruktorzy w wykonaniu wnętrza pojazdu (m.in. kiepska jakosc plastików użytych do wykonania wnętrza kabiny) firma skupiła sie na zapewnieniu niezawodności.To jest najważniejsze!To przęciętny samochód,niczym szczególnym sie nie wyróżnia,stylistyką,właściwościami jezdnymi czy komfortem podróżowania.Oceniam ją na 4.To chyba nie będzie krzywdzące dla firmy. :-)
~lukaszek
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
jak juz pisalem swietny samochod moze nie jest nowoczesny i ma swoje lata ale napewno przezyje jeszcze niektore nowsze mimo ze nie mam rudego to zakonserwuje i bedzie 2 razy dluzej chodzil
~Łukasz - pomorskie
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
dał bym ocene doskonałą gdyby silnik w corolli miał turbo jak w carinie
~David
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Samochod praktycznie bezawaryjny, godny polecenia.
~Gotik
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Gdyby było ciszej i troszeczkę dynamiczniej dałbym doskonale. Bardzo wygodne fotele.
~Bober
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
bardzo przyzwoite auto, rewelacyjne spalanie, wysoki komfort jak na ten rocznik, wersja liftback bardzo pakowna, polecam ten model!
~komuch
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
super auto do jazdy po mieście na dłuższe trasy nie za bardzo ale można ja osobiście byłem toyotką w irlandi , dani , żadne długie dystansy jej nie straszne
Toyota Corolla VII Hatchback