Lista ocen Toyota Corolla VII Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW 1991-1997 (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~David
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Podobnie jak Kolega w poprzednim komentarzu musze wspomniec o przelaczniku wycieraczek. Aby wycieraczki wykonaly jednorazowy ruch zwrotny nalezy przesunac dzwignie przy kolumnie kierownicy do dolu (ustawienie na mala czestotliwosc pracy) a nastepnie przelaczyc ja do gory.
~hustller
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
moim zdaniem bardzo dobrze wszystko ma swoje miejsce, tylko przełączniki mogły by być obrotowe a nie suwakowe ale to kwestia przyzwyczajenia i podoba mi się regulacja kierownicy:)a także regulacja siedziska do dołu i góry kierowcy
~wygibunda
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Wszystko na swoim miejscu w zasięgu ręki no może awaryj czasem trudno włączyć , trochę nudne wnętrze i słabo wyposażone - nawet porównywalne roczniki nissanów miały ładniej
~Łukasz - pomorskie
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
wszystko na swoim miejscu działa poprawnie, autko zakupione z Austrii (od nowego) wiec jest tez troche elektryki, wszystkie szyby i szyberdach a wycieraczki
~Gotik
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Wszystko pod ręką, wkurza mnie brak włącznika pojedyńczego wahnięcia wycieraczki. Trzeba klikać w dół i zaraz wracać do góry wajchą
~komuch
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
wszystko pod ręką tam gdzie powinno być
~trawiszon86@wp.pl
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Jak na autko już ponad 10letnie ergonomia jest wzorowa.
~Seba
Wszystko na miejscu
~Bober
praktycznie wszystko pod reka, OK
~Pokey
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Wszystko tam gdzie ma być.
Toyota Corolla VII Hatchback