Lista ocen Toyota Corolla VII Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW 1991-1997 (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Seba
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Zużycie paliwa średnio 5,5litra. Zmiana filtrów i oleju 250zł. Naprawy: łączniki stabilizatora 15zł x2 + 50zł wymiana, jakieś gumy z tyłu 70zł z wymianą, naprawa alternatora 40zł, wymiana bocznej szyby 250zł. Przegub był droższy, ale nie pamiętam ile. Ogólnie przez ponad 10 lat i ponad 600tys/km na naprawy corolli wydałem mniej niż średnio rocznie wydaję na passata b5, smarta, focusa fusiona i inne samochodu, które miałem w firmie. Najlepsze...
~wygibunda
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Spalanie nie jest złe , weźmy pod uwagę też ze ten silnik trawi też bioester. To max spalanie to przy jeździe tak po 2 km w jedna stronę. A minimalne na trasie 100 km chodź pewnie na dłuższej zejdzie niżej. A ogolenie to jeżdżę z prędkościami normalnymi czyli do 120-130
~BJelcyn
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
w mieście pali średnio około 7 litrów w trasie około 5, części jest dosyć sporo więc niema co się martwić o ich znalezienie i o wysokość ceny
~trawiszon86@wp.pl
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Autko niewrażliwe na jakość paliwa. Pali tyle co nic. Japońska bardzo wysoka jakość wykonania. Jak narazie zero napraw. Superekonomiczne.
~lukaszek
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
oszczedny do 7 litrow maks na trasie jakies 5 wyjdzie no ale to silnik 2.0 zatankuje pelen bak i jezdze na tym ok 800 km
~Łukasz - pomorskie
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
śilnik utrzymuję w jak najlepszym stanie więc niewiele pali, kto nie wierzy niech wpadnie na jazdę - udowodnię :)
~malutki_18@wp.pl
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
pali niedużo,od 4.9-ok.7,na przeglądy nie jeżdże,ceny części potrafią odpowiednio wysuszyć portfel wlaściciela pojazdu
~hustller
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
auto oszczędne najmniej w trasie spalił mi 5.3 w 4 osoby i pełnym bagażem nie przekraczając 100 km/h
~David
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Moim zdaniem rewelacja: minimalne zuzycie jakie uzyskalem na trasie: 4,6 l/100 km, po miescie 5,8 l/100 km.
~komuch
jak by nie patrzeć zawsze wciąga mi miedzy 7 a 7,5 ale gazu nie szczędze