Lista ocen Toyota Corolla VII Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW 1991-1997 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wygibunda
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Z przodu miejsca sporo z tyłu też pasażerowie nie narzekają trzeba tylko pamiętać ze to auto kompaktowe i do tego 3 drzwiowe wiec przy wsiadaniu trzeba trochę pomyśleć . niestety brak pamięci ustawiania fotela . Ale relatywnie jest dobrze
~Łukasz - pomorskie
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
mam 188cm i mieszcze sie bez problemu, z przodu przestronnie i wygodnie jak na auto tej klasy, z tyłu też jest wystarczająco miejsca choć troche nisko. Mały bagażnik ale kanapa się składa i dzieli 40/60.
~lukaszek
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
posiadam wersje 3 drzwiowa wiec o tyle moge powiedziec tyle 3 osoby wchodza i nie cierpna z tylu wygodne siedzenie z przodu mnustwo miejsca bardzo wygodnie i wszystko pod reka
~hustller
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
z przodu jest jak dla mnie bardzo wygodnie mam 182 cm a i z tyłu jak jezdniowym to w 4 osoby jest komfortowo dla 5 już ciasnawo..
~Seba
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Jest to małe auto, więc nie można porównywać go do passata, ale w fokusie jest więcej miejsca z tyłu.
~malutki_18@wp.pl
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
z przodu miejsca wystarczająco (mam 170 cm),z tyłu troszke gorzej dla osób powyzej 180 cm
~trawiszon86@wp.pl
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Sporo miejsca dla pasażerów, jednak bagażnik mógłby być nieco większy.
~Bober
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
dla kierowcy b.dobrze, ale z tylu dla wyzszych osob moze byc malo miejsca na nogi
~komuch
z przodu limuzyna z tyłu tragedia wersja 3d
~Pokey
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Jak na auto średniej wielkosci - duzo miejsca!
Toyota Corolla VII Hatchback