Lista ocen Toyota Corolla VII Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW 1991-1997 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~David
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Samochod prowadzi sie idealnie, doskonale pracuje uklad kierowniczy, przy wiekszym przebiegu nalezy sprawdzic i w razie koniecznosci wymienic tuleje drazka stabilizatora tyl (wybijaja sie na polskich drogach).
~lukaszek
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
hmm uklad jezdny zawieszenie sztywne troche glosne na wiekszych dolach a na rownej drodze miodzio bardzo przyjemnie sie prowadzi mimo tego ze mam bez wspomagania ale jest dobra maglownica wiec daje rade
~Gotik
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Onegdaj jeździłem Bravo- zawiecha wytrzymywała przebiegi 50000 góra. tutaj 100000 to nie problem nic nie stuka - 1 wymiana gum w stabilizatorze z tyłu
~Seba
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Średnio co 200 tyś trzeba wymienić łączniki stabilizatorów i jakieś gumy w tylnym zawierzeniu, co 300tyś przeguby.
~trawiszon86@wp.pl
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Twardo i nisko ale ja tak lubię. Takie zestrojenie układu jezdnego pozwala na szybkie i pewne pokonywanie zakrętów.
~malutki_18@wp.pl
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
niby mieciutko,ale tez twardo=na zakretach duze przechyly nadwozia,zarzuca tylem!+na gorszych nawierzchniach twardo jak diabli!
~Bober
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
troche za delikatne jak na polskie garby, ale prowadzi sie przyjemnie i swietnie trzyma sie drogi
~Łukasz - pomorskie
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
pewnie trzyma się w zakretach układ odpowiednio czuły przynajmniej jak dla mnie b dobra średnica zawracania
~wygibunda
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Niezależne zawieszenie wszystkich kół robi swoje , samochód jest jak przyklejony
~komuch
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
bardzo dobrze trzyma sie drogi łatwo ją wyprowadzić z poślizgu
Toyota Corolla VII Hatchback