Ocena kierowcy - Toyota Corolla VII Kombi

Paweł z W-wy. jeryhoo@tlen.pl, 18 lat temu
Silnik 1.6i 105KM 77kW
Rok produkcji 1996
Toyota Corolla VII Kombi 1.6i 105KM 77kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolony. Pakowny, dobrze trzymający sie drogi samochód. No i co najważniejsze mechanik na nim nie zarobi. Części w serwisie czasami tańsze niż w podróbce, przekonałem się na filtrze powietrza. Chciałem tańszy, a zapłaciłem więcej niż oryginał w Salonie.
przy wyższych obrotach od 4,500 głosny
ja na razie rewelacja, wymieniałem tylko gumy na stabilizatorach z tyłu. bardzo dobrze trzyma sie drogi.
zwłaszcza do tyłu, bo to kombi
ja na tamte lata, rewelacja w tym segmencie, wszystko co potrzeba i pod ręką
szybko i mocno grzeje, klima bez problemu. przy 129 tyś km, robiłem przegląd, wymiana odczynnika i sprawdzanie szczelności. W stacji mechanik stwierdził, że nie spotkał auta 9-letniego z tak sprawna klimą. Ocenił ją na 99% sprawności.
troszkę za krótkie siedziska, ale wiadomo japończyk, więc kto sie decyduje na te auta musi się z tym liczyć. Natomiast dla niższych osób jest ok. Odpowiada mi twardość siedzeń. Jedynie trzymanie boczne oparć jest kiepskie.
Jest trochę głośno, zwłaszcza powyżej 120-130 km/h
Mam ciężką nogę. W mieście 10-11 gazu z klimą, bez klimy przy spokojnej jeździe około 9-10 gazu. benzyny 8. Na trasie przy prędkościach powyżej 140 spalanie takie jak w mieście. generalnie nie oszczędzam jej i pali średnio 10 gazu.
Może nie najtańsza, ale warta pieniedzy zwłaszcza jeśli nie bita, Polecam wszystkim.
super auto, nic nigdy nie nawaliło. Zreszta na tym modelu TOYOTA zdobyła marke niezawodności z która obecnie jak słysze jest troche słabiej. Dlatego nie sprzedam jej.
j/w Brak
Toyota Corolla VII Kombi