Oceny Toyota Corolla VII Kombi

Oceny Toyota Corolla VII Kombi – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Corolla VII Kombi

~testdriver
Toyota Corolla VII
Daję dobry. Ale - od roku mam też Civic 3D 1.4i (EJ9, D14A3 bez zwężki - więc moc koło 90KM). Corolla jest poprawnym niezawodnym przedmiotem codziennego użytku ale przy civicu nie może sobie stanąć - civic to przyjemność z jazdy - doskonałe prowadzenie przy każdej prędkości (da się pojechać 180 kmh - stabilność przy tej prędkości jest świetna). Pięknie chodzi w zakrętach (mimo, że nia ma stabilizatorów). Do setki po zdjęciu zwężki przyspiesza...
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Toyota Corolla VII
Zawsze odpala, przy -30 wsiadam, biorę kable i jeżdżę uruchamiać znajomych-Alfy, Focusy, cuda wianki nowoczesnej technologii. Auto po prostu świetne dla takiego gościa jak ja. Odpala, jeździ, nie psuje się.
~Rozmarynowski Jacek
Toyota Corolla VII
Fajny samochód, może nie jest urodziwy, ale polecam jeżeli ktoś ceni niezawodnośc. Dla mnie jest troche za ciasny mam dwóch synów, poprostu się nie mieścimy. Byłem nim we Włoszech i Francji. Zaczynam rozglądać się za Verso.
~Paweł z W-wy. [email protected]
Kombi 1.6i 105KM 77kW
Toyota Corolla VII
Jestem bardzo zadowolony. Pakowny, dobrze trzymający sie drogi samochód. No i co najważniejsze mechanik na nim nie zarobi. Części w serwisie czasami tańsze niż w podróbce, przekonałem się na filtrze powietrza. Chciałem tańszy, a zapłaciłem więcej niż oryginał w Salonie.
~Zyzol
Toyota Corolla VII
Z ta niezawodnosia toyoty to bym tak nie przesadzal jak inni. Nagle wystapila ustarka i nikt nie wie co to jest. Na pierwszych 3 biegach chula do 7 tys obrotow a na 4 i 5 biegu blokuje sie przy 3,5 tys. obrotow. Cos z elektronika. Nawet serwis Toyoty nia ma pojecia co to jest. Komputer nie pokazuje zadnego bledu, a silnik, katalizator i uklad wydechowy jest w pozadku. Jakas zagadka dla wszystkich mechanikow.
Toyota Corolla VII
Jak dla mnie autko jest super (chociaż avensisem lepiej mi sie jeździło :D )Za niewielką kasę mam dużą brykę - dosyć niezawodną, poza tym dynamiczną i ekonomiczną (tak - toyota potrafi robić takie autka)
~KOZYR - WARSZAWA
Toyota Corolla VII
Polecam każdemu. Samochód niezawodny, części tanie, doskonale znosi LPG, mało pali, super hamulce, pakowne i niedrogie.
~Michał z Warszawy
Kombi 1.6i 105KM 77kW
Toyota Corolla VII
troszke rdzy na tylnych nadkolach i klapie bagażnika
~cubikon
Kombi 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Toyota Corolla VII
Gdyby nie brak klimatyzacji i mocniejszy silnik to nie rozglądałbym się za innym autem... ale już dziś wiem ze będzie to Toyota (Corolla bądź Avensis)
~seca
Kombi 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Toyota Corolla VII
bardzo dobry, niezawodny samochod dla przecietnej rodziny
Toyota Corolla VII Kombi