Oceny Toyota Corolla VII Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW 1995-1997

Toyota Corolla VII Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW 1995-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Corolla VII Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW 1995-1997

~Apacz
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
jeżdżę ponad 12 lat bardzo różnymi (czasem drogimi) samochodami, mam za sobą napewno ponad 500tys. km ale stwierdzam że ta corolka ma coś w sobie. to bardzo dobre, ekonomiczne i niezawodne auto.kupiłem ze względu na opinie o niezawodności i potwierdzam w 100 procentach. miałem pojeździć rok, jeżdżę ponad 3 lata bez jakichś specjalnych nakładów, tylko typowe wymiany części eksploatacyjnych: olej Mobil1 5W-50 co 15 tys. km (przy tym przebiegu...
~Marek marek.z@resta.com.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Samochód kupiony niedawno. Od pierwszego właściciela, książka serwisowa, bezwypadkowy. po 215.000 km wymieniłem pasek rozrządu, który notabene był wymieniany przy 100.000 km, tylne amortyzatory (po raz 4 w historii samochodu), i jeździ. Samochód ma 222.500 km i w życiu nie były wymieniane amortyzatory z przodu. Przeglądy co 10.000 km. Jeden z ostatnich modeli produkowanych w Japonii. Numer nadwozia zaczyna się od JN1. Bzyka jak pszczólka. Nie...
~wmpoldek@o2.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Świetne auto dla osób, które cenią sobie niezawodność. Praktycznie nie ma się do czego przyczepić. Może minimalna korozja na tylnych błotnikach ale jest tego naprawdę niewiele. Silnik ideał - ekonomiczny i dość żwawy. Wszystko działa bez zarzutu. Jeśli kupisz zadbany egzemplarz na pewno będziesz się z niego cieszyć przez długi czas. To jest moja pierwsza Toyota ale już wiem, że nie ostatnia. Szczerze polecam !!!
3,8
~papteka@wp.pl janusz
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
nie wiem jak nowe corolki,ale oldtimery to bardzo niezawodne auta.pozbawione może odrobiny luxusu ale oszczędne i wiarygodne. następne auto to z pewnością corolla! dlaczego Japońcy nie robią wersji K O M B I !?
~jacekz@cross.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
jestem drugim użytkownikiem tego auta (od 1999r), generalnie jestem zadowolony - poza wymianą żaróweczek podświetlających włączniki - żadnych usterek. Jedyny mankament to fotel i hałas przy szybkości powyżej 120km( po przejechaniu ok.200km mam dość jazdy)
4,1
~p.szczygielski@prm.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Ogolnie nie ma co narzekac. Jest to auto bezawaryjne, bardzo niezawodne. Poniewaz jest to wersja podstawowa wyposarzenie nie jest zbyt atrakcyjne, przydaloby sie chociaz wspomaganie. Mimo to polecam wszystkim.
3,7
~roro
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Auto nudne do bólu... ale jeździ i jeździ i jeździ i jeździ... Nic się nie chce zepsuć.
~Karol
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Jak na 15 letnie auto nadal zachowuje idealną formę. Jednakże ubogie wyposażenie (w moim egzemplarzu) czasami denerwuje.
3,6
~dwie_szop@o2.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
W sumie jest to całkiem interesujący samochód, szkoda że w Polsce lista wyposażenia pokrywała się z modelami Malucha. Samochód jest wygodny i może się podobać
~arturbiszczan@tlen.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Świetne rodzinne auto, pomimo swojego wieku dosonale się spisujące, niezawodne, pewnie się prowadzące i nie rdzewiejące (mam wersję wyprodukowaną w Japonii)
Toyota Corolla VII Sedan