Oceny Toyota Corolla VII Sedan 1.6 Si 114KM 84kW 1995-1997

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Corolla VII Sedan 1.6 Si 114KM 84kW 1995-1997

~tomek@legnicka.net
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
Auto najbardziej bliskie ideałowi z pośród wszystkich, które znam!!! Chociaż nie pozbawione wad (to subiektywna ocena): 1. Wnętrze zdominowane przez szare nie zbyt przyjemne plastiki. 2. Zero finezji we wnętrzu i w linii nadwozia, praktyczny aż do bólu. 3. Mało atrakcyjna linia nadwozia. 4. wszyskie rozwiązania konstrukcyjne bardzo proste a przez to czasami zbyt toporne i bez uroku ale za to bez awaryjne. 5. Większość "Toyot" jest słabo...
~bartox
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
Auto super. Niezawodne, wygodne. Bardzo tanie w eskploatacji. Moje sprowadzone nowe z Kanady 10 lat temu. 0 awarii, klocki wymienilem po 120000 km!! byly jeszcze niezle, spalanie niskie olej nie ubywa, wymieniam go zgodnie z Kanadyjskim zaleceniem co 6 tys km. Polecam
~Budda 73
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
Auto kupiłem tylko dlatego,że ktoś mi je gorąco polecał .nie byłem zachwycony.Ale toyka potrafi się odwdzieczyć.Jest szybka,tania,niezawodna.No i roczniki do 96,to ostatnie produkowane w japonii corolle.Polecam
~adam-34@tlen.pl
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
Mam ją 2 latka i przejechalem 30000 km. teraz ma 130000km.po kupnie wymienilem kolcki, szczęki,paski,filltry,wszystkie plyny,świece itp. i jak narazie spoko nie licząc wymian oleju i filtrów i wymiany uszczelki pompy wodnej. Denerwować może wymiana zarówki prawego leflektora, pompa ABS-u jest ok.8cm od niej i jeszcze wiązka kabli z pompki spryskiwacza jest tam upchana. Trochę przeklinałem japończyków
~fan corolli
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
jest to mój pierwszy "japoniec"poprzednio miałem golfa,astrę,escorta,fiata ale żaden z nich nie "podskoczy" mojej obecnej corollce,dlatego jeżeli będę zmieniał to tylko na corollę lub avensis
~kotopiotr@o2.pl
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
na razie dopiero 4 tys km.zalozyłem lpg.prawdopodobnie najlepszy samochód jaki miałem.moze troche za niskie i za miekkie zawieszenie .wydaje sie delikatny ale to pozory.polecam.
~ppiesak@poczta.onet.pl Piotrek
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
Jeżeli lubisz auto nie rzucające się w oczy o naprawdę fajnych osiągach to super. Jeżeli jeżdzisz w trasy i lubisz komfort nie polecam.
~Wiktorjadach95
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
Instalacja lpg sekwencja, nie wiadomo kiedy się przełącza, żadnych szarpnięć zadławień.Potrafi spalić poniżej 6 l lpg na 100 km.Nie wierzyłem, ale to prawda.Po wystawieniu na sprzedaż po 20 min telefon od kupca i przelew zadatku na konto.Toyota ma duszę i swój klimat.Tapicerka nie do zdarcia.Moja wersja przyjechała z Kanady.Na drodze jest ich mało, a ich właściciele się do siebie uśmiechają,przeżyłem to kilka razy wspaniałe uczucie.Pozdrawiam... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~piotrek
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
W moim aucie jest silnik 1.8l benzyna rok porodukcji 1995 tu nie było takiej opcji do wyboru (Silnik)
~kopry@orange.pl
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
dość grube słupki z przodu - na górskich zakrętach musiałem się przechylać na boki (Widoczność)
Toyota Corolla VII Sedan