Ocena kierowcy - Toyota Corolla VIII Hatchback

Piotrek, 12 lat temu
Silnik 1.3 i 16V 86KM 63kW
Rok produkcji 1999
Toyota Corolla VIII Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : bardzo elastyczny, pozwalający na ekonmiczną jazdę
Układ elektryczny : raz sie spaliła żaróweczka podświetlająca tylną rejestracje, wymieniłem sam koszt żarówki 1 zł
jako auto do codziennej jazdy czy to po mieście czy na trase, do pracy jest idealne
bardzo elastyczny, moc wystarczająca jak do auta tej wagi, zero awarii
brak awarii- nawet nie wiem gdzie się znajduje- taki spokój
znowu zero awarii
mam 185cm wzrostu i nie mam żadnych problemów, lusterka szerokie z dużym polem widzenia. Regulowana wys fotelu kierowcy pozwala dostosować do wzrostu niższych kierowców
jak dla mnie fotel bywa czasami jakiś taki nie ułożony- mam duże plecy i jestem przyzwyczajony do luksusowych aut więc może dlatego
co prawda brak klimatyzacji ale w zimie szyba rozmarza szybko, nawiew szybko sie nagrzewa, przy jeździe powyżej 80 km/h w lato i lekko włączonym nawiewie na nogi i kabinie działa jak klimatyzacja- powietrze jest dożo chłodniejsze ale nie lodowate- ciekawy fenomen choć pewnie wielostrefowej klimy nie zastąpi to można się zrelaksować też w upalne dni- jazda nie jest męcząca
przy moim 185cm wzrostu na każdym fotelu jest w wystarczająco wygodnie- wiadomo że to nie limuzyna ale du... nie boli i nikt nie jęczy
świetnie, choć w większości jeżdżę na 5 biegu- nie żyłuje więc jestem zadowolony
super - zawsze poniżej 6 litrów niezależnie czy w mieście czy na trasie spalanie jest rewelacyjne przy predkości powyzej 60km/h zmieniam na 5 bieg ale jest wystarczająco elastyczny żeby się fajnie jechało
the best
jeszcze nie robiłem nic a auto mam 1,5 roku- olej wygląda tak jak by był niedawno wlany - legendarna niezawodność
brak problemów- zawsze i wszędzie niezawodne

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i 16V 86KM 63kW [l/100km]

5,4