Lista ocen Toyota Corolla VIII Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW 1997-2002 (275)

~pasbaj@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ogolnie samochód jak na klasę lekko-średnią niezły i niezawodny. Jednak mója poprzednia Toyota Corolla 1,6 liftback prod.1989 była również przez lat 9 zupełnie niezawodna, a bardziej przyjemna w prowadzeniu i ergonomii wnętrza. Żal mi staruszki, która notabene jeździ do dziś i to wcale nieźle.
~Tomek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Świetne, tanie w eksploatacji auto, dobrze spisujące się w roli transportu do pracy i z powrotem. Polecam założyć instalację gazową.
~Adam
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Świetne auto - mogę szczerze polecić każdemu! Sprytne do miasta, radzi sobie na trasie. Praktycznie bezawaryjne, super zabezpieczenie antykorozyjne.
~ArturMacKwac
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jest to auto niezawodne. Obsługa ogranicza się wymiany części ulegających naturalnemu zużyciu i laniu benzyny. Podstawowy silnik daje przyzwoite osiagi. Materiały wnętrza zamontowane są bardzo dobrze. W aucie nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy
~KarolKa
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
czekam juz na nowy model, zobaczę jak to wygląda w porównaniu z Almera i Civic. Ale nastęny na pewno japonczyk
~albi
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto, bardzo mi się podoba i przyjemnie się prowadzi, jest mało awaryjne i nie miałem lepszego do tej pory. Mam twardą stopę i nie żałuje mojej toyotki a ona wciąż mknie do przodu, mimo przebiegu wciąż potrafi pojechać 200km/h co przy takiej mocy i przebiegu to swietny wynik:)
~Pawcio
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
W serwisie powiedziano mi, że przy takim przebiegu (445tys) tarcza sprzęgła nie da się już tak wymienić sama, ale wyrobiło się coś w skrzyni. (Skrzynia biegów)
~Piotr
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Dobrze że są na świecie tak niezawodne auta dla ubogich.
~robert
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jest to auto godne polecenia każdemu kto nie lubi odwiedzać warsztatów samochodowych i martwić się czy dojedzie do celu bez kłopotów. Moim zdaniem jest to super auto. Jak bym zmieniał to na ten sam model lub na Avensisa.

Toyota Corolla VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jwi@promat.com.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Przed naprawą skrzynii biegów i sprzęgła bez namysłu dałbym 5. Auto bardzo ekonomiczne, świetnie trzyma się drogi. Prawdą jest, że przez 100 kkm kompletnie nic się nie działo. Po 105 kkm nic nie trzeszczy ani nie cieknie.
Toyota Corolla VIII Hatchback