Ocena kierowcy - Toyota Corolla VIII Hatchback

bartek107, 13 lat temu
Silnik 1.4 VVti 96KM 71kW
Rok produkcji 2001
Toyota Corolla VIII Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW 2000-2002 - Oceń swoje auto
Inne : żywotność autka na orginalnych czesciach niesamowita
autko sie sprawdza w kazdych warunkach ale dzieci rosna i trzeba bedzie kupic jakies kombi lub minivana, az mi szkoda zmieniac eh dodam ze przejechalem tym autem jakies 6tys w 3 lata
bez zadnych niespodzianek, elastyczny ladnie sie wkreca, trojeczka bardzo dobra do wyprzedzania, na czworce wyraznie nie chce tak dobrze przyspieszac jak na biegu nizej, ale za to bardzo elatyczna
nic nie haczy ,precyzyjna
dobrze trzyma sie drogi, chociaz czasem mam wrazenie, jakbym mial zaraz wyleciec z drogi kiedy szybko zbieram ostry zakret ,ale nigdy nie było nawet poslizgu. test losia przeszla corolla bez szwanku
dobra w kazda strone
wszystko pod reka, nie ma na co narzekac
parujace szyby, na szczescie mam klime ktora w mgnieniuoka zalatwia sprawe, ogrzewanie szybkie i efektywne. niema nawiewu na tyl, ale auto nie jest duze i nikt nie narzekal.
nie jestem wysoki, wiec nie narzekam. Z tylu bez luksusow, ale 2 dorosle osoby sie mieszcza i nie marudza, wiec chyba ok. posiadam wersje 3d. ostatnio zapakowalem zone ,2 dzieci i siebie wraz z wozkiem , 2 torby sprzet na plaze pilke pare innych rzeczy, jedzenie i tak przejechalismy 2000 km bez scisku
do 2500obr nie mam pewnosci czy silnik pracuje, potem do 4000 jest okej a powyzej do wytrzymania
silnik 1.4 97koni miasto ja 6.9 zona 7.8, trasa do 100kmh ok 6; do 120 6,6; do 140 7,7; do 160 9.2
doskonala, kupilem z niewielkim przebiegiem w uk i nic nie dokladam co czyni to auto swietnym zakupem
nic, klocki i tarcze nie wymieniane od nowosci tak samo filtr paliwa oraz swiece, rozrzad na lancuchu
nic i aby tak zostalo

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 VVti 96KM 71kW [l/100km]